Новини з 1996 року

Поліцейську з Полтави підозрюють у викраденні пального на пів мільйона гривень. Її затримали. ВІДЕО

Артем Кузьменко 08 січня 2020 12:30 692 0

Улітку 2019 року Нацполіція провела аудит у ГУНП Полтавської області і знайшла фальшиві талони на отримання пального для батальйону “Полтава” та факт розтрати державних коштів у особливо великих розмірах.

У липні головний офіс поліції в Києві видав наказ про призначення позапланового аудиту в ГУНП в Полтавській області. Спеціалісти перевірили фінансову документацію за перше півріччя 2019 року. Аудит показав, що найбільше було видано талонів на бензин марок А-95 — 33 тис 320 л, А-92 — 900 л, дизельного пального — 23 тис 900 л. Загальна кількість пального, виданого в талонах, — 64 тис 522 л.

На той час батальйон мав дев’ять службових автомобілів: три автомобілі УАЗ, дві Chevrolet Niva, Daewoo Lanos, КАМАЗ та два автомобілі ГАЗ. Щомісяця він отримує від центру забезпечення дорожні листи на транспорт. Головний спеціаліст з матеріального обліку виписує талони керівнику батальйону.

І заповнювали шляхові листи. На кожному з них автомобілі проїжджали щодня по 200-300 км. Проте, за висновком аудиторів, реальний щоденний пробіг більшості зі службових автомобілів був не більшим за 180 км.

За фактом можливого порушення допитали командира батальйону. Йому показали талони, і він помітив, що деякі з них підписував не він і, відповідно, пальне на руки не отримував.

Різниця між тим, що сказав командир та звітами про видачу пального за перше півріччя 2019 року, становила близько 18 тис 370 л. А це, на хвилиночку, 529 тис грн.

Тоді встановили єдину підозрювану. Оскільки командир тут, як виявилося, мало причетний, питання з’явилися до головного спеціаліста відділу матеріального обліку Управління фінзабезпечення та бухгалтерського обліку ГУНП Полтавської області Олени Головко, яка й займалася видачею талонів.

Під час аудиту командир батальйону лежав у лікарні. Він розповів, що підопічні Олени Головко з Управління фінзабезпечення та інші працівники ГУНП вимагали в нього, щоб під час допитів він сказав, що отримав ту кількість пального, яка прописана в талонах, але той відмовився.

Нещодавно Московський районний суд Харкова призначив домашній арешт працівниці поліції Полтавської області Олені Головко. За фактом порушення законодавства Державне бюро розслідувань відкрило кримінальну справу за ч. 4 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна посадовими особами).

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2895 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3368 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3815 0