Новини з 1996 року

Поліцейського, котрого обвинувачують у смерті кременчужанина, знову хочуть доставити до суду

Андрій Михайленко 02 квітня 2017 19:55 1510 0

Доставка до судової зали має бути в примусовому порядку - судове засідання відбудеться наступного вівторка, 4 квітня.

Є реальні підстави вважати, що суддя Наталя Мурашова, котра розглядає кримінальну справу за фактом настання 19 травня 2007 року смерті 25-річного кременчужанина Євгена Букрєєва у стінах Крюківського райвідділу міліції, має бажання взяти під варту обвинуваченого екс-міліціонера Артема Кишляна (на головному фото), котрий минулої п'ятниці всупереч судовому рішенню не був доставлений до суду в примусовому порядку.

Нагадаємо, нині суддя Крюківського районного суду Наталя Мурашова розглядає кримінальну справу, в рамках котрої екс-працівники Крюківського райвідділу поліції Артем Кишлян та Сергій Чуб звинувачуються у перевищенні своїх службових повноважень, що призвело до насильницької смерті кременчужанина.

Як відомо, обвинувачений Сергій Чуб до 01 червня минулого року знаходився у розшуку,  але завдяки зусиллям журналістів та активістів був затриманий патрульними поліцейськими та до нинішнього часу знаходиться під вартою (за плечима вже має 9 років позбавлення волі через смерть Букрєєва).

А ось інший обвинувачений Артем Кишлян неодноразово не з'являвся на судові засідання з різних причин.

Але повернімось до останнього судового засідання. 

На початку судового засідання захисник Сергія Чуба через клопотання зажадав самовідвід головуючої судді Наталі Мурашової. На думку адвоката Руслана Мілованова, суддя мала самоусунутись через свою буцімто особисту зацікавленість. 

В якості аргументів було названо сплин терміну виконання Мурашовою своїх суддівських повноважень та, як вважає Мілованов, тиск з боку громадських активістів.

Суддя, прокурор та адвокат потерпілої сторони такому клопотанню адвоката Чуба здивувалися - було зазначено, що така "заготовка" не має під собою юридичної бази.

Як і очікувалось, Мурашова відхилила клопотання Мілованова як таке, що явно не передбачено кримінально-процесуальною нормативною базою.
Після цього увага на судовому засіданні була прикута до Кишляна, котрого, нагадаємо, на судове засідання не було примусово доставлено.

Чому керівництво поліції Полтавщини не забезпечило примусовий привід до судової зали Кишляна, залишається загадкою, але стало відомо ще дещо. Як вказала суддя, Кишлян не відсторонений від виконання службових обов'язків, а тому зміг виїхати на службу в зону АТО.

Виявилось, що відсторонення Кишляна від виконання службових обов'язків, котре застосували ще 2011 року, фактично анулювалось через переформатування міліції в поліцію, а остання не вважається правонаступницею першої.

Разом з тим суддя на основі клопотання прокуратури знову зажадала примусового приводу Кишляна до зали суду, де відносно останнього мають обрати запобіжний захід у вигляді взяття під варту.


 

Теги: Пригоди КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 134 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 543 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1859 0