Новини з 1996 року

Поліцейського, котрого обвинувачують у смерті кременчужанина, мають примусово доставити до суду

Андрій Михайленко 28 березня 2017 17:03 1927 0

Схоже, що суддя Наталя Мурашова, котра розглядає кримінальну справу за фактом настання 19 травня 2007 року смерті 25-річного кременчужанина Євгена Букрєєва у стінах Крюківського райвідділу міліції, втрачає терпець, оскільки обвинувачений екс-міліціонер Артем Кишлян (на головному фото) вкотре не з'явився до суду. Тепер правоохоронця можуть взяти під варту для забезпечення швидкого розгляду справи по суті. Але про все по порядку.

Нагадаємо, нині суддя Крюківського районного суду Наталя Мурашова розглядає кримінальну справу, в рамках котрої екс-працівники Крюківського райвідділу поліції Артем Кишлян та Сергій Чуб звинувачуються у перевищенні своїх службових повноважень, що призвело до насильницької смерті кременчужанина.

Як відомо, обвинувачений Сергій Чуб до 01 червня минулого року знаходився у розшуку,  але завдяки зусиллям журналістів та активістів був затриманий патрульними поліцейськими та до нинішнього часу знаходиться під вартою (за плечима вже має 9 років позбавлення волі через смерть Букрєєва). А ось інший обвинувачений Артем Кишлян неодноразово не з'являвся на судові засідання з різних причин.

Учора, 27 березня, пан Кишлян знову не прибув до суду. Як повідомила суду адвокат обвинуваченого, її підзахисний з 16 березня має перебувати у службовому відрядженні в зоні АТО протягом 90 діб. На думку захисниці, це було поважною причиною неявки Кишляна до суду. 

А якщо так, то й засідання суду попрохали перенести. 

Зрозуміло, що потерпіла сторона у вкрай емоційній формі висловила обурення та повідомила, що в такий спосіб захист обвинувачених намагається вкотре затягти розгляд справи по суті.

 

 

Суддя через це пішла до нарадчої кімнати аж на дві години, але повернулась із рішенням, котрим зобов'язала прокуратуру та поліцію примусово доставити Кишляна до суду 31 березня.

Не виключається той варіант, що під час наступного судового засідання суддя Мурашова може мати спокусу взяти нинішнього працівника поліції під варту задля того, щоб якнайшвидше поставити крапку у справі на рівні суду першої інстанції.

 

 

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 989 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1987 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2605 0