Новини з 1996 року

Поліція забрала у кременчужанки дітей через страшне пияцтво та антисанітарію

Валерія Макряшина 21 вересня 2018 09:50 1361 0

У Кременчуці правоохоронці забрали дітей у матері, яка не виконувала своїх батьківських обов'язків і зловживала алкоголем.

Мовчали всі: керівництво та педагоги школи, в якій навчалися діти геть не долянуті та з явними ознаками дистрофії, мовчали педіатри, які час від часу приходили додому до сім'ї. Невже насилля стало нормою й повинні страждати діти? 

Аби не мешканці будинку, де живе горе-родина, можна лише здогадуватися, що б було з дітками. Сусіди перші забили на сполох - звернулися до волонтерів Першого добровольчого мобільного госпіталю імені Миколи Пирогова, зокрема до Марини Шляпіної. Отримавши детальну інформацію, жінка підняла поліцію та соцслужбу. 

"Вчера мне позвонили и попросили помощи. Не для себя, а для деток, которые живут в семье, где мама и папа (отчим) употребляют все время спиртное, где детское насилие - это норма. Люди просили спасти детей! Снова спасибо всем службам, которые молниеносно среагировали! 

А теперь - вопросы...

Скажите, пожалуйста, детский педиатр, который приходил в эту семью неоднократно, почему вы молчали? Вы же видели состояние детей! Условия проживания! Вы же видели, что меньшенькая девочка с дистрофией, что дети не купаны, не ухожены! Или скажете, что все было хорошо? Так там никогда не было хорошо! 

Скажите, пожалуйста, педагоги, психолог, зауч, директор сш №26, как вы могли отдать вчера мальчика пьяной в стельку мамаше?

Вы сообщили в социальную службу, полицию?

Или вы считаете, что пьяная мать - это нормально? И только не говорите, что она всегда нормальная приходила. 

Аууу, социальные службы, вы где??? Где Все это время вы были????????? 

Мы хотим нормальное общество? Когда же мы начнём выполнять свои обязанности, а не отмахиваться, работать для галочки??? 

Кто ответит на вопросы? Кто понесет ответственность? 

Спасибо жильцам дома, что забили тревогу. Конечно, нужно было раньше. Но главное - дети теперь в безопасности. Младшенькая, правда, в больнице. Ну дай Бог, все будет хорошо!" - написала Марина Шляпіна на своїй особистій сторінці в мережі Facebook.

За інформацією прес-служби міського управління поліції, наразі всю ситуацію під контроль взяла Служба у справах дітей і ювенальна превенція. Дітей було вилучено з сім'ї й наразі вирішується питання про позбавлення їхньої матері батьківських прав.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1147 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2146 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2764 0