Новини з 1996 року

Поліція розслідуватиме причетність бізнес-чиновника облради Холода до вбивства екс-мера Бабаєва

Олександр Курилов 07 листопад 2017 17:20 1353 0

Полтавське обласне управління внутрішніх справ усе-таки займеться розслідуванням можливої причетності до вбивства екс-мера Кременчука Бабаєва його колишнього бізнес-партнера й нині заступника голови Полтавської обласної ради Холода.

Відповідне кримінальне провадження щодо розслідування нових і можливих обставин убивства за рішенням столичного суду зареєстровано в ЄРДР.

Саме  розслідування проводиться за ініціативою народного депутата першого скликання, добровольця батальйону «Айдар», а нині адвоката Івана Макара.

Його пояснення, а для такого чоловік написав скаргу в Генеральну Прокуратуру стосовно необхідності пошуку вбивць в іншому напрямку, – досить просте. Ось був мер Кременчука Бабаєв і його компаньйон по бізнесу Холод.

Ось тридцять мільйонів гривень, які взяв у кредит у доньки Бабаєва родич Холода, гроші ці вчасно не повернув і з цього приводу між ними був конфлікт.

Пояснення столичного адвоката й колишнього нардепа – ця версія більш ніж реальна, бо їй є підтвердження.

А підтвердження це – дії самого Холода після того, як було відпущено під домашній арешт тих, кого до цього обвинувачували у вбивстві,  й далі підтвердження - організований саме заступником голови облради тиск на суд.

А такий тиск на правосуддя робиться, аби не з’явилися інші версії, крім однієї: звинуваченими мають бути директор Кременчуцької телекомпанії «Візит» Олександр Мельник і колишній керівник громадської організації по боротьбі з корупцією Олександр Крижановський.  

Твердження юриста – саме через такий владний тиск на суд (рішення Кременчуцької міської та Полтавської обласної рад з вимогою звільнити суддю в цій справі, яка випустила кременчуцьких в’язнів під домашній арешт) він і вбачає можливу причетність нинішнього першого заступника голови облради Холода до вбивства.

Далі ж, а справа внесена в Єдиний реєстр, почнеться її дослідження. І певно, що слідчі все-таки пояснюватимуть у висновках, хто й чому тисне на суддів і наскільки велике в цій справі значення вчасно неповернутого кредиту в тридцять мільйонів гривень?  

Нагадаємо: 

Як повідомляла раніше «Програма плюс»,  справа Олександра Мельника розглядається у суді з 2015 року. І спочатку був Кобеляцький районний суд.

Після того, як у 2017-му році всі присяжні в Кобеляках взяли самовідвід, справа розглядалася у Полтавських судах двічі, зокрема в Київському районному суді Полтави.

Тепер справа розглядається вже в Октябрському районному суді Полтави, де одним з останніх рішень повернули акт обвинувачення проти Олександра Мельника до прокуратури. Причина повернення – помилки й недотримання вимог закону.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись