Новини з 1996 року

Поліція розбереться з заявою Малецького про те, що його позбавили волі та викрали з сесії міськради

Марина Баніт 10 листопад 2017 09:57 2372 0

У Кременчуці серед політиків іде змагання, хто кого засудить. Але мова тут про те, що одні пишуть заяви в поліцію, а інші відбиваються від цих заяв. Ініціатором такого незвичайного змагання став міський голова Віталій Малецький. Про це повідомляє на своїй сторінці у ФБ активіст Костянтин Красовський.

З документів, докладених до посту, стає зрозуміло, що мер Віталій Малецький подав заяву в поліцію про те, що на минулій сесії міської ради Красовський  незаконно позбавив волі або викрав його.

Тож Красовський стверджує, що міського голову не крав і свободи його не позбавляв. Натомість вважає цю заяву порушенням Закону України, а саме статті 383 Кримінального Кодексу – завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину. Такий наклеп з боку міського голови, на думку активіста, може призвести до тяжких наслідків, так як Красовський є публічною особою та політичним діячем. Тобто мер, на думку активіста, вчиняє дії, що є порушенням закону - п.1 ч.1 ст.94 КПК.  

Цікаво й те, що Красовському довелося через суд наполягати на внесенні даних про правопорушення до Єдиного реєстру досудових рішень. У документі йдеться про те, що поліцейські не поспішали заводити справи на мера. Але судді виявилися сміливішими.

Тож врешті-решт Активіст повідомив:    

«На Кременчуцького міського голову Віталія Малецького відкрито кримінальне провадження.

Сьогодні, 09.11.2017 р., в Кременчуцькій поліції отримав витяг з кримінального провадження, яке було відкрите за моєю заявою про вчинення кримінального правопорушення мером Кременчука за ознаками ст. 383 Кримінального кодексу України.

Йдеться про факт надання Віталієм Малецьким неправдивої інформації до слідчого органу».

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2609 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3070 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3511 0