Новини з 1996 року

Поліція повідомляє про можливість провокацій та нагадує про заборону нацистської та радянської символіки

Марина Баніт 06 травня 2018 10:00 696 0

Поліція Полтавщини повідомляє про заборону використання комуністичної символіки під час заходів 8 та 9 травня.

Увесь особовий склад поліції Полтавщини працює в посиленому режимі несення служби і має достатньо сил і засобів, щоб масові заходи 8-го та 9-го травня в регіоні пройшли безпечно.
Щодоби близько 600 поліцейських заступають на патрулювання населених пунктів області, щоб не допустити правопорушень, провокацій та будь-якого конфлікту чи протистояння між громадянами.  

-    Інформуємо громадськість, що маємо оперативну інформацію про можливі спроби вчинення провокацій із використанням забороненої в Україні символіки! Тому, задля безпеки і порядку, просимо мешканців та гостей області не піддаватися на такі провокації та не провокувати інших. Максимально підтримуйте поліцію під час забезпечення публічної безпеки при проведенні масових заходів. Негайно інформуйте про виявлені підозрілі предмети та осіб, що порушують чи готуються до порушень чинного законодавства, - зазначив заступник начальника ГУНП в Полтавській області Денис Захарченко. 

Застерігаємо, що в разі використання антиукраїнської символіки чи проголошення антиукраїнських заяв поліція діятиме швидко та адекватно, в межах діючого законодавства!
Нагадуємо, що за використання забороненої символіки передбачена відповідальність згідно з Кримінальним кодексом України.
Стаття 436-1. Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів
1. Виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік або їх фрагментів на всій території України, крім випадків, передбачених частинами другою і третьою статті 4 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки",
 - карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої.
2. Ті самі дії, вчинені особою, яка є представником влади, або вчинені повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, 
- караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Поліція закликає телефонувати  на номер 102.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 134 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 543 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1859 0