Новини з 1996 року

Поліція обклала мера Малецького перевірками з усіх боків. Цікавляться коштами витраченими на ремонт

Олександр Курилов 10 квітня 2017 12:46 1295 0

Кременчуцькі правоохоронці взялися за перевірку діяльності громадської організації, роботу якої контролює особисто міський голова Кременчука Віталій Малецький.

І це вже третя перевірка, яка стосується законності витрат коштів міського бюджету, що  в нашому місті мають властивість зникати, як вода в піску.

Про те, що нова така перевірка йде, міський голова Кременчука розповів на апаратній  нараді в міськвиконкомі сьогодні. За його словами, а слід розуміти так, що поліція геть озвіріла, під час перевірки її учасники перерахували все, в тім числі й кількість стільців у громадській організації.

Однак, що саме перевірялося – "Молодіжний парламент" чи особисте дітище мера Малецького з назвою «Комітет молодіжних організацій», в офісі якого на вулиці Шевченка не так давно існувала контора з відмивання безготівкових коштів у  готівку в особливо великих розмірах, міський голова Кременчука не уточнював.

Про що слід додати – це вже третя оголошена правоохоронцями перевірка. Перші дві стосуються законності витрат коштів під час проведення ремонтних робіт у  бюджетних закладах.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1298 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2291 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2909 0