Новини з 1996 року

Поліції довіряють більше чи злочинність у Кременчуці жахлива? Викликів на 102 все більше й більше

Валерія Макряшина 19 червня 2019 16:30 469 0

Сьогодні, 19 червня, начальник патрульної поліції Кременчука Олександр Борзенко мав змогу поділитися з представниками засобів масової інформації статистикою роботи його батальйону.

І в цілому все добре, якщо зважати лише на коментарі начальника поліції. Так, Олександр Борзенко навів статистику про роботу батальйону патрульної поліції Кременчука з січня по червень, у порівнянні з аналогічним періодом у минулому році.

 

Читайте також: "Вброс" чи гірка правда? Начальник патрульної поліції про скріншот бесіди своїх підлеглих. ФОТО

 

Він зазначив, що викликів на лінію 102 порівняно з минулим роком стало значно більше. Так за перше півріччя 2018 року (з 1 січня по 31 травня) до поліції звернулися 23 527 громадян, цього року - аж 26 299.

І це дуже добре, за словами О. Борзенка, бо, як він підкреслив, "довіра громадян росте і кількість викликів також росте". 

Тут можна зробити маленький висновок, що якщо кількість звернень збільшується, в патрульній поліції недовго сумуватимуть, бо, як каже начальник, "ростуть дзвінки - росте довіра" й криміногенність тут ні до чого...

Щодо статистики у сфері ПДР начальник патрульних Олександр Борзенко повідомив, що кількість постанов, які виписали на п'яних водіїв, зменшилася майже вдвічі. У 2018 році на водіїв-порушників було виписано 488 постанов, у 2019 - 252. Головний патрульний Кременчука підкреслив, що хотів би вірити в те, що свідомих водіїв побільшало, що вони менше вживають алкогольні напої та сідають за кермо. 

І справді, оптимізму та ентузіазму в головного начальника батальйону патрульної поліції Кременчука О. Борзенка хоч відбавляй, проте хочеться нагадати, що наше місто є містом важким і швидко змусить зняти рожеві окуляри.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1251 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1918 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2439 0