Новини з 1996 року

Політико-наркотичний інцидент біля Автозаводського районного суду. ОНОВЛЮЄТЬСЯ. ФОТО. ВІДЕО

Андрій Михайленко 24 вересня 2015 17:04 6099 0

Ми вже повідомили, що в районі Автозаводського районного суду стався інцидент. Як вважає кременчуцький бізнесмен Костянтин Терещенко, за ним стежили працівники міліції та підкинули йому в авто "Рено - Лагуна" згорток з невідомою порошкоподібною речовиною. За його ж словами дані міліціонери ховаються в автомобілі "Міцубісі Лансер", на якому висять державні номерні знаки ВВ 0038 ВР.

Станом на 15:00 на місці події знаходиться начальник кременчуцької міліції Денис Захарченко. Крім того, на місце події прибула слідчо-оперативна група. Слідчий вилучила знаки з "Міцубісі". Навколо машини зібрався чималий натовп.

На місці вже присутні та несуть службу працівники спецроти міліції "Кременчук".

 

 

Авто, де знаходились правоохоронці та яким не дали покинути парковку, що навпроти Автозаводського районного суду, було блоковано. Коли двоє осіб усе ж покинули авто, то одному з них було зле. 

На вимогу натовпу інша особа показала вміст своєї сумочки, в якій, серед іншого, начальником Кременчуцького МВ Денисом Захарченком виявлено пістолет Макарова з повною обоймою, два телефони Apple та службове посвідчення працівника міліції, видане на ім'я заступника начальника відділу УПЗСЕ УМВС України в Полтавській області Кулика Артема Ігоровича.

 

 

Той міліціонер, який спочатку був з голим торсом, відведений до карети швидкої допомоги - бригада медиків надає йому допомогу. В той же час усі очікують на прибуття представника прокуратури. Захарченко пояснює присутнім, що оскільки вказані дві особи, які сиділи в "Міцубісі", є міліціонерами, то ними має займатись прокуратура.

Тим часом бізнесмен Костянтин Терещенко докоряє Захарченку та каже, що якби провокація вдалась, то він би вже лежав обличчям до землі та йому б "шили наркомана". 

"Й Сурадєєв (працівник міліції. - Ред.) стояв би за вуглом", - доповнює Терещенка його син Владислав.

"Чому Сурадєєв Вам (працівнику УПЗСЕ УМВС. - Ред.) казав бігти?" - чути запитання з натовпу.

"Запитайте Сурадєєва! Я що, тікав?"  - відповідає блокований міліціонер Кулик.  

Оточення Терещенка тут же пояснило, що кременчуцького працівника міліції Сурадєєва підозрюють у  "кришуванні" наркотиків. 

 

 

Близько 16:30 на місце інциденту прибув народний депутат України Сергій Каплін та представник прокуратури Мельник. Каплін веде діалог з присутнім на місці події міліціонером Куликом. Прокурор прокуратури міста Кременчука Мельник повідомив присутнім, що на даний час очікується прибутя слідчого облпрокуратури, який має проводити усі слідчі дії на місці події.

 

 

Близько 17:00 Кулику стало зле - його відводять також до машини швидкої допомоги.

Станом на 18:00 на місці інциденту досі присутній натовп, але напруга спала. Видно, що слідчий складає документи. Каплін спілкується то з журналістами, то з Захарченком, то з представниками місцевого "Опозиційного блоку", членом якого є вищезгаданий пан Терещенко. 

 

 

Син бізнесмена Костянтина Терещенка Владислав повідомив журналістам, що вдень, коли він із друзями блокував виявлений "Міцубісі Лансер"з міліціонерами в ньому, до них швидко під'їхали працівники міліції, котрі представились як Юрій Скриль та Ігор Сурадєєв. Останній, як повідомив Терещенко, погрожував його "завалити" через те, що відмовляються відійти від машини (Міцубісі. - Ред.).

 

 

Близько 19:00  нардеп Каплін підійшов до журналістів, щоб надати отриману ним інформацію стосовно інциденту.

"Ми пішли в суд та захотіли подивитись матеріали відеозапису, які можуть підтвердити факт злочину чи спростувати наші підозри. Камери суду охоплюють автомобіль, власник якого каже, що йому підкинули наркотики. В суді нам повідомили, що коди доступу в мережу в Полтаві. Але інші кажуть, що записи можна переглянути й тут. Тому ми не дозволимо нас обвести навколо пальця та поставимо тут наші намети. Ми тут ночуватимемо...

Я повідомив начальнику СБУ про цю ситуацію. Я хочу, щоб цим займалась прокуратура області, так як тут задіяні працівники облміліції...

Ми запросимо ЗМІ, активістів та подивимось, що в машині... Якщо в машині є якесь обладнання, котрим проводилась спецоперація, прослуховування судді, як тут кажуть, то ми прислухаємось до закону та підемо назустріч міліції і не будемо його фотографувати.

Завтра, о 8 годині ранку, ми прийдемо до голови суду та встановимо, де ці коди та переглянемо запис.

Потерпілий каже, що його машина якраз була навпроти камер. Ми побоюємось, що в суді плівка може бути знищена або ж змонтовано що завгодно.

Якщо вийде так, що відео знищено чи щось там не працювало, то це буде вказувати, що справа сфальсифікована. Тоді голова суду має піти з посади. Ми збиремо тисячі людей і винесемо його з кабінету, знімемо його з посади..." - повідомив журналістам депутат.

 

 

Й одразу було нашвидкуруч зібрано 2 намети з політичною агітацією політсили нардепа Капліна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Резонанс КременчукаПолітика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 961 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1796 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 825 0