Новини з 1996 року

Політико-наркотичний інцидент біля Автозаводського районного суду. ДЕНЬ 2. ОНОВЛЮЄТЬСЯ. ФОТО. ВІДЕО

Андрій Михайленко 25 вересня 2015 13:23 2711 0

Вчора сталась резонансна подія, героями якої став представник "Оппозиційного блоку" Костянтин Терещенко, два працівники обласного апарату міліції й кременчуцькі міліціонер Ігор Сурадєєв, якого оточення Терещенка звинувачує в організації провокації з підкидуванням наркотиків. Окремими дійовими особами вчорашніх подій слід вказати народного депутата України Сергія Капліна та начальника кременчуцької міліції Дениса Захарченка, в якого день виявився явно напруженим. 

Машина, де за словами Терещенка було заховано пристрої для відкриття автомобілів та наркотичні речовини, була заблокована навпроти суду, а пізніше - опечатана та опломбована слідчим для проведення подальших слідчих дій сьогодні. Біля машини представники Капліна виставили свої дві палатки для організації нагляду за опломбованим авто, де з самого початку вчорашнього інциденту переховувалось двоє міліціонерів, яких, повторімось, "оппозиціонер" Терещенко підозрює у в організації провокації проти себе.

Сьогоднішній день виявився не менш цікавим. 

Станом на 09:00 біля Автозаводського районного суду спостерігалось незначне скупчення людей, до двох палаток з символікою політичної організації Капліна додались ще дві палатки з символікою "Оппозиційного блоку".

Головною новою деталлю стала встановлена позаду опечатаного авто зі сторони проїжджої частини вулиці труни із поліетиленовими мішечками наповнених білою речовиною.

 

 

Вже на 10:30 натовпу вже побільшало, а на труні з'явився аркуш паперу з написом, котрий пояснює появу труни.

"Сурадєєву Ігорю від матерів вбитих амфетаміном дітей. Стоп Амфітамін !!!",  - зазначено на аркуші. Як стало відомо вчора, Ігор Сурадєєв являється працівником міліції, котрий "кришує" незаконний обіг вказаної наркотичної речовини в нашому місті. 

Головна фігура вчорашнього скандалу, бізнесмен Костянтин Терещенко, повідомляє що зараз перебуває біля Автозаводського суду , бо має намір отримати відеозаписи з камер суду, у кадр яких мала потрапляти його авто, в яке, за його ж словами, працівники міліції підкинули наркотики. Але спроби отримати відеозапис виявляються марними.

"Я чекаю хоть яких дій силовиків та прокуратури. Я прошу, щоб вони хоч щось почали робити!",  - зауважив він.

Поступово людей більшає, а для руху транспорту по вулиці Пролетарській вже виникають трудноші, для вирішення яких на місці вже присутній працівник ДАІ. 

Мають розпочатись слідчі дії по дослідженню внутрішнього простору опломбованого авто. Слідчий заносить до протоколу дані понятих слідчих дій, які мають розпочатись. 

 

 

 

11:00. Слідчі дії вже розпочались.На місці проведення слідчих дій, яке відмежовано від натовпу стрічкою, перебуває нардеп Каплін. Автомобіль відкрили. Почали з місця водія, де на панелі приборів та сидіннях видно залишки невідомої порошкоподібної речовини білого кольору.

Каплін також заглядає всередину салону, але чи являється він учасником проведення слідчої дії - невідомо. На вимогу присутніх поняті разом зі слідчим здійснювали обстеження салону автомобіля та прихованих ємностей. Ця обставина явно викликала усмішку в деяких працівників міліції. Воно й не дивно, адже згідно статтей 236-237 Кримінально-процесуального кодексу що при огляді, що при обшуку, особи, в присутності яких проводиться слідча дія (поняті в тому числі), мають лише право робити заяви, що підлягають занесенню до протоколу. Порушення процесуальної форми в подальшому може стати підставою про визнання протоколу, який веде слідчий, недійсним.

Теж саме стосується зазирання Капліна до салону авто в тому випадку, якщо він не був учасником огляду.

 

 

З місця водія слідчий спільно з криміналістом та понятими вилучають особисті речі, аркуші паперу, воду в скляній тарі, зарядний пристрій.

11:30. На задньому сидінні вилучено дві сумки, барсетку, подушки. Огляд змісту двох сумок не відбувався - було зазначено, що вони оглядатимуться окремо в пристуності понятих та народного депутата Капліна. Всі вилучені сумки та речі швидко запаковується в криміналістичні пакети для речових доказів.

Після переходять на іншу сторону автомобіля. Водій авто не заперечує, щоб його машину було оглянуто ледь до останнього гвинтика з метою уникнення зайвих питань. В подальшому нічого цікавого не вилучається - лише по одному компакт-диску існують підозри, що на ньому знаходяться залишки наркотиків.

 

 

 

12:20. З багажника вилучено спортивні сумки та інші речі. До огляду долучається ще одна особа, котра демонтує заднє сидіння з авто та знімає ковролін з підлоги під сидіннями. Видно, що там нічого немає.

 

 

12:50. Протокол огляду підписується, оскільки слідчі дії завершено. Машині підкачують колеса: будуть забирати.

 

 

14:00. На місці подій вже нікого немає. Про інцидент нагадують лише залишки огороджувальної стрічки та два стола, а прибиральниця працює над залишеним сміттям.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 555 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 805 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1168 0