Новини з 1996 року

Політична розправа над активістом Автомайдану. В судовій залі реклама “Опоблок”, а суддя палить цигарки. ВІДЕО

Андрій Рубан 16 березня 2016 19:40 1677 1

У суді по майданівській справі рекламують "Опоблок", а суддя палить у залі суду цигарку.

В Онуфріївському суді розглядається кримінальна справа стосовно судді Комсомольського міського суду Таранкової, яка своїм рішенням позбавила кременчуцького активіста Автомайдану  Анатолія Гілевича водійського посвідчення за візит до Межигір’я під час Революції Гідності. Це відбулося на початку лютого 2014 року. Тепер сама ж суддя Таранкова є підозрюваною у перевищенні своїх повноважень. Потерпілий же вважає, що це був політично мотивований злочин.

Судове засідання відбувалося в приміщенні Онуфріївської санепідемстанції, яка тимчасово надає суду свої кабінети для  “феміди”, через проблеми, які трапилися з будівлею їхнього суду, але це інша історія.

Варто зауважити, що судове засідання переносили не один раз і тільки на 9-й раз спромоглися допитати потерпілого і двох свідків.
“Вони всіма правдами і не правдами намагаються затягувати судовий процес. То кома не там стоїть то іще щось. А тепер і вирішили свідків допитати, яких доречі суддя Таранкова коли позбавляла мене прав не допитувала, де хто з них живе далеко від Комсомольська і тим паче Онуфріївки”, - зазначив Анатолій Гілевич.

Пресі і учасникам процесу під час судового засідання заборонили здійснювати фото та відеофіксацію, але воно і не дивно, адже голова Онуфріївського суду Григорій Бондаренко навіть мантію вирішив не одягати, якщо взагалі її має.

Більше того, у перерві суддя похилого віку дозволив собі палити прямо в тому приміщенні, де відбувається засідання. Мало того, що за своє здоров’є не переживає, так він ще і своїх підлеглих наражає на небезпеку мати проблеми із захворюванням на рак легень. А про учасників процесу мова взагалі не йде, поваги до них немає. Судять суддю, яка, на думку потерпілого, захищала бандитську Партію регіонів на чолі з Віктором Януковичем і при цьому не приховує своїх політичних уподобань. На робочому столі в приміщенні, де відбувалося засідання, у відкритому доступі знаходиться атрибутика політичної партії “Опозиційний блок”, як-то кажуть, уламки Партії регіонів і в судах лишилися.

Це обурило активіста і він попросив зафіксувати політичну рекламу журналіста на фото. Натомість секретар суду швидко вхопила агітку, розірвала і поклала в кишеню. Пізніше суддя, який веде справу, Бондаренко, сказав, що це не його ініціатива і він не знає, чому у секретаря така агітка.

Як відомо, 29 грудня 2013 року сотні автомобілістів Автомайдану вирішили “провідати” Януковича у резиденції в Межигір’ї. Після такої поїздки деякі ДАІшники примудрилися скласти рапорти про правопорушення на десятки активістів, нібито здійснені автомайданівцями на трасі Київ-Вишгород о 12-30 29 грудня.

Натомість час і місце так званих правопорушень відбувалися в різних місцях в один і той самий вказаний інспектором час і фіксувалися одним і тим самим працівником міліції. Також горе-інспектор вказав час правопорушень, коли вся автоколона тільки збиралася виїжджати з центру Києва, де проходило велике віче на Майдані Незалежності з 12-00.

Тож суддя Таранкова, знаючи всі ці факти, у лютому 2014 році чи то за вказівкою, чи то за власним переконанням прийняла рішення визнати активіста винним і позбавила його водійського посвідчення.

Потерпілий Анатолій Гілевич вважає, що це справа політична, бо забирали права протизаконно, а точніше, не маючи доказів про нібито якийсь адміністративний злочин, який він не вчиняв.

Суддя Бондаренко від коментарів відмовився і запалив цигарку прямо на робочому місці. Коли побачив камеру, то почав нервувати, швидко цигарку загасив і попросив покинути його кабінет. З астмою до суду зась.

На відео видно, як він гасить недопалок і на 11 секунді випускає дим біля вікна.

 

відео надали активісти

 

 

Щодо самого судового процесу, то підозрювана-обвинувачена Таранкова (суддя Комсомольського міського суду) разом зі своїми двома адвокатами подали клопотання допитати іще свідків, тому справу перенесли на 5 квітня, 10-00.
“Суддя Бондаренко назначає кожного разу справу не пізніше ніж на 10 годину. Але Онуфріївка знаходиться далеко від нашого міста. Тепер іще інших свідків викликали, які невідомо навіть чи в Україні живуть. Мабуть навмисно затягують справу”, - говорить Анатолій Гілевич.

Тож, яке рішення прийматиме суд проти судді яка виконувала забаганки партії Регіонів, поки що не відомо. 
Але вже зараз можна сказати про бардак в цьому процесі і складі суду. Головуючий суддя палить в приміщенні де проходять засідання, порушуючи закон і просту етику, не дозволяє пресі знімати та навіть не одягає своєї  судейської мантії (“уніформи” – авт.), а в судовому засіданні у секретаря суду на столі візуальна реклама партії “Опоблок” яка є фактично філіалом партії Регіонів.

 

Фото та відео: Андрій Рубан

 

 

 

 

 

 

Теги: Пригодиавтомайдан

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

wheat 16.03.2016 17:10

Атрибутика будь-якої політичної партії в залі???????? Щось навіть за часів, як то кажуть, Кравчука, Кучми, Ющенка, януковича таке не пригадується ....

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 436 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 638 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 667 0