Новини з 1996 року

Поки Президент не передумав. У Полтаві, з аеропортом, йдуть за кременчуцьким вагонним прикладом

Олександр Курилов 15 вересня 2020 14:25 1024 0

На Полтавщині з сьогоднішнього дня діє визначена схема директорам місцевих заводів та місцевим чиновникам для вирішення наболілих питань.

Схема проста – якщо на виробництві, в місті, районі… є проблема з фінансуванням, а коштів потрібно багато, то на місце події запрошуються найвищі чиновники України, в даному випадку Президент України Володимир Зеленський.

Президенту розповідають про проблему, а він говорить, що допоможе, й називає конкретні цифри такої допомоги.

Й це останні кременчуцькі приклади з відвідуванням Президентом України ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»  та відома обіцянка Володимира Зеленського щодо купівлі у підприємства 90 пасажирських вагонів та трьох дизель-потягів.

А нині новий такий  приклад – вже полтавський. Не так давно обласні чиновники запросили Президента України в Полтаву, де показали першій особі держави обласний аеропорт.

Й, звісно, попросили грошей на подальше проведення робіт та на ремонт найдорожчого, що в цьому аеропорту є, – злітно-посадкової смуги, ремонт якої тягне мало не на півмільярда гривень.

Тож сьогодні, щоб виконати свою частину домовленостей, обласні чиновники оприлюднили ті заходи, які мають виконати.

Обласна адміністрація збільшує фінансування Полтавського аеропорту на 2,5 мільйона гривень й на ці кошти буде виготовлено проект реконструкції злітної смуги. Відповідне рішення виноситься на затвердження депутатів облради.

Тобто всі домовленості з Президентом, зміст яких - місцеві чиновники роблять проект, а держава забезпечує фінансування всіх робіт, – дотримано.

Тож з цим і вітаємо нашу Полтавську обласну адміністрацію й повертаємося до попередньої обіцянки Президента з його березневого перебування на ПАТ «КВБЗ».

Тут з 90 пасажирських вагонів та трьох дизель-потягів, які обіцяли купити цього року, Укрзалізниця вже купила 26 таких і поки все.

Але вже в державному бюджеті наступного року, проект якого оприлюднив уряд, планується купити 100 таких пасажирських вагонів.

Єдине, що в цьому питанні є, – це нинішні повідомлення про уряд і думки – наш уряд до Нового року хоч дотягне, бо всі ЗМІ обіцяють урядові відставки як не міністра фінансів, так інших?

Останнє – це про новий державний спосіб вирішення проблем, зміст якого – аби щось зрушило з місця в нашому житті, то слід гукати перших осіб.

Тож «Програма плюс» запрошує першу особу Полтавської області Олега Синєгубова у Кременчук. В нас є онкологічний диспансер і поруч з ним має постати спеціальна лабораторія з апаратами КТ та МРТ для онкологічних хворих.

Відповідний тендер вже відбувся й чекаємо тепер голову ОДА Синєгубова, який приїде і скаже, що гроші, а там мова про 194 мільйони гривень на будівництво лабораторії, яка має постати наступного року, – знайшли.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 137 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 545 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1860 0