Новини з 1996 року

Поки не втратив голоси людей зовсім. ПЕРШИЙ ВІЦЕ-МЕР КАЛАШНИК ПЕРЕДАСТЬ ПОСАДУ МЕРА НАРДЕПУ ШАПОВАЛОВУ

Олександр Курилов 14 вересня 2015 16:38 1022 0

Передвиборчий штаб народного депутата України Юрія Шаповалова, який за декілька днів оголосить про балотування  нардепа на посаду міського голови, оголосив своє бачення результатів майбутнього голосування.

За ними – вибори міського голови Кременчука будуть проходити у два тури. Причому в першому турі переможе перший віце-мер Віктор Калашник, однак мером, за результатами другого туру, стане нинішній нардеп від нашого міста Юрій Шаповалов, який звільниться  з парламенту.

Вочевидь,  передбачається, що Віктор Калашник закличе своїх прихильників проголосувати в «другому голосуванні» за пана Шаповалова. За такої торгівлі Віктор Калашник залишиться першим віц-мером. Інакше йому нічого не світить взагалі.

Про такі перспективи, що Шаповалов – мер, у спеціальному прес-релізі ЗМІ Кременчука повідомляє «громадська організація Соціальний барометр».

Цікаво, що в своєму прес-релізі «соціологи» відійшли від стандартів і не вказують повні результати отриманого опитування, однак зазначають, що у першому турі ніхто з кандидатів у мери Кременчука не здобуде більшості голосів, але у другий тур повинні вийти перший віце-мер Віктор Калашник та нардеп Юрій Шаповалов.

Про що варто додати – так це ризики обрання. Вони дуже великі і їх можна спостерігати за результатами його виборів до Верховної Ради.

Тож якщо 2012 року за нардепа  Шаповалова проголосували 26 тисяч 852 виборці, то через два роки, 2014-го,  його підтримали лише 17166 виборців – або практично кожен третій, хто голосував за нього раніше, – робити це далі відмовився.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись