Новини з 1996 року

Поки Дедюрін весь у "секс-скандалі", лебідь Гриша та інші пернаті опинилися в крижаному полоні. ФОТО

Людмила Скачко 26 листопад 2019 16:00 693 0

Учора в Міському саду було шумно - з самого ранку працівники комунального підприємства займалися порятунком пернатих мешканців на озері, яких самі ж не догледіли.

Усі ми чудово знаємо, що коли знижується температура повітря, то на будь-якій водоймі починає утворюватися крига. Але, певно, що ні сам пан Дедюрін, ні працівники Міського саду цього не знали.

Звичайно, лебідь належить зовсім іншій людині, але ж вам його якби довірили, то якось треба подбати. Хоча бідолашному лебедю діставалося вже не раз: як не п’яниці плавають навкруги в озері, то знущаються підлітки, яким більш нічим зайнятися, а може, просто знають, що в цьому парку їх точно не впіймають, бо з охороною в Міському саду явні проблеми, її ніколи немає на робочому місці.

На своїй же сторінці у Фейсбуці сам Віталій Дедюрін оприлюднив відео порятунку лебедя, качок та гусей, які також опинилися в полоні льоду. Це "героїчне" відео подивилися чимало кременчужан, які були здивовані тим, що цьому ніяк не можна було запобігти.

 

 

Одна справа, якби птах потрапив у крижаний полон у дикій природі, а зовсім інша, коли це комунальне підприємство та ще й під наглядом.

Щоб врятувати птахів від криги, одному з працівників довелося стоячи на човні веслом трощити той лід по всьому озеру.

 

 

У такому разі краще б господар Гриші забрав його в безпечне місце, бо зима ще не почалася, а лебідь уже страждає. Знаючи, який зайнятий директор Міського саду своїми скандалами, птах знову може потрапити в біду, та лишається сподіватися, що зиму лебідь Гриша та інші жителі озера переживуть добре і без стресу.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1292 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2287 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2904 0