Новини з 1996 року

Показова благодійність на Святого Миколая і недешеві бюджетні подарунки. Мер Малецький і ліцеїсти

Валерія Макряшина 26 грудня 2019 12:00 1591 0

Показуха, показові реальні та старанні "дії" за (особливо) підтримки мера Кременчука Віталія Малецького, попри відсутність цих дій та найголовніше - щирих намірів, у Кременчуці квітне, як троянди влітку вздовж проспекту Свободи. 

Не так давно, перед Днем Святого Миколая, в Кременчуці відбувалася акція для дітей, під час якої представники Молодіжного парламенту Кременчука чергували в продуктових магазинах і супермаркетах. Там вони збирали солодощі та подарунки, які в результаті були подаровані дітлахам на свято.

Але яким було здивування кременчужан, коли в магазинах вони побачили учнів Кременчуцького обласного ліцею з посиленою фізичною підготовкою, одягнутих у гарні однострої ліцеїста. Вони стояли з простягнутою рукою - хлопці також збирали з покупців благодійну допомогу на день Святого Миколая, на що в міському бюджеті, напевно не вистачило коштів. 

Але так здавалося лише спочатку. Кошти в бюджеті були на все, крім благодійності.  

Згідно з оприлюдненим на сайті відкритих закупівель Prozorro договором, 19 грудня Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради зробив цікаве замовлення.

За 42 тисячі 200 гривень керівництво ліцею за кошти з міського бюджету придбало 243 солодких новорічних подарунки. Кожен коштує, уявіть собі, 173 гривні 66 коп. 

 

 

Кому було куплено подарунки з цукерками та шоколадками - цілком зрозуміло і це точно не дітям із дитячого будинку. 

І зазначимо, що заради власних новорічних святкових наборів ліцеїсти, зрозуміло, що не топталися у супермаркетах при параді, бо не було вказівки, все дуже просто - їм ці набори купили, кожному окремо.

От вам і показова благодійсність. 

 

 

До речі, постачатиме новорічні подарунки ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕСТ-СТРІТ", засновником якого є Коркотадзе Вахтанг Бесікійович. Приватне підприємство не вперше постачає продукти харчування у військовий ліцей. Усього між підприємцем і закладом було укладено 11 договорів на загальну суму 1 млн 227 тис 111.14 грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 264 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 625 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1366 0