Новини з 1996 року

Пожежники закликають не лізти у воду неорганізовано. Рятувати буде нікому

Марина Баніт 16 січня 2017 18:30 475 0

Наближається Хрещення Господнє – це свято, під час якого традиційно кременчужани освячують воду, а також купаються у природних водоймах для отримання Божої благодаті.

Кременчуцьке відділення Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області звертається до всіх громадян із проханням бути вкрай обережними під час перебування та поблизу водних об’єктів.

Особливо це стосується громадянам, які мають хворе серце або інші проблеми зі здоров’ям, варто утриматися від купання.  Бажано мати попередній досвід занурення в холодну воду.  Треба пам’ятати, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму.

У місті будуть обладнані місця для купання громадян під час свята, де буде організоване чергування рятувальників та медиків. Служба порятунку радить громадянам відпочивати лише у таких спеціально облаштованих місцях, де за необхідності ви зможете швидко отримати допомогу фахівців.

 Під час святкування ні в якому разі не можна заходити у воду в нетверезому стані, адже алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку.

 Не треба виходити на лід без необхідності. Перед виходом на кригу треба  переконатись, що вона достатньо міцна.

Рятувальники наголошують, що протягом січня була мінлива погода і через це льодовий покрив нестійкий. Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною понад 7 см, а для групи людей товщина льоду має сягати 15 см (мається на увазі лише товщина нижнього, зеленуватого шару льоду). 

Теги: Новини Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись