Новини з 1996 року

Погрози судді Кременчука Олені Предоляк, оприлюднені в Інтернеті, поліція міста ще не вивчала

Олександр Курилов 21 жовтня 2020 17:15 375 0

Кременчуцька поліція поки що не вивчала прецедент з погрозами судді Предоляк, які оприлюднені в кременчуцьких соціальних групах у мережі Інтернет.

Мова про інцидент з агітаторами та передвиборчою агітацією, що стався цього тижня в центрі міста з учасником АТО та агітатором місцевого осередку партії Шарія, який переріс у бійку з подальшим затриманням колишнього військового представниками міської поліції.

Відомо, що за цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Тож учора обвинуваченому кременчужанину Олександру Оловаренку суд виніс рішення про запобіжний захід на час розслідування у вигляді нічного домашнього арешту.

Також учора, вже після судового засідання, в соціальних мережах, саме в кременчуцьких групах, оприлюднені погрози судді Предоляк.

Серед всіх принижень, які висловлено на адресу представника Феміди, Олені Предоляк обіцяють зробити «веселе життя» за нібито не надто суворе, на думку автора погроз, рішення.

«У нас поки що немає заяви судді з проханням відреагувати на погрози. Але якщо така заява буде, то ми її розглянемо. Однак зрозуміло, що мова про погрози і приниження, розміщені в Інтернеті, які висловлені керівником цієї партії, й це – не міський рівень.

Наше завдання тут – дотримання громадського порядку. Такий порядок було дотримано вчора під час акції протесту, який проводили учасники АТО, й так само ніхто не порушував громадського порядку сьогодні, під час другої акції», - такий коментар представника кременчуцької поліції, офіцера Анни Волювач.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 445 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 569 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1071 0