Новини з 1996 року

ПОГРАЛИСЯ У МЕРА КРЕМЕНЧУКА І ДОСИТЬ. БІЗНЕС-ГРУПА ІГОРЯ КУШНІРА ПРОПОНУЄ СВІЙ ВАРІАНТ. ОСТАТОЧНИЙ

Олександр Курилов 16 вересня 2015 10:49 1328 0

Надалі вже не перший віце-мер Віктор Калашник чи нардеп Юрій Шаповалов мріятимуть удвох, як вони поділять між собою крісла у виконкомі. Все вирішуватимуть не вони, але новий гравець кременчуцького політикуму, якого висуває бізнес-група колишнього депутата міської ради Ігоря Кушніра.

Варіант останнього, від якого у місті мало хто з місцевих бізнесменів відмовиться, – кандидатом у мери буде колишній заступник міністра ЖКГ й колишній заступник столичного мера Олександра Попова – Руслан Крамаренко.

Про такі зміни зі словами «тепер Калашнику і Шаповалову доведеться серйозно напружуватися, щоб комусь із них не пропустити вперед Руслана Крамаренка», повідомляє видання нашого нардепа Юрія Шаповалова – «Автограф».

Про що слід додати – сам Юрій Шаповалов,  народний депутат від нашого міста, є молодшим партнером по бізнесу колишнього депутата міськради Ігоря Кушніра. Й тут мова про торговельний центр «Галактика».

І приблизно те ж саме стосується також першого віце-мера Кременчука Віктора Калашника, коли мова починає йти про найпоширенішу у нашому місті мережу продуктових магазинів.

А якщо згадати бізнес керівника міської «Батьківщини» Євгена Холода, його міський Центральний ринок та кіпрську фірму, яка є його фактичною власністю, то варіанти однозначні.

Кременчуцькі бізнесмени, незалежно від своїх політичних уподобань,  бо наші бізнесмени сьогодні за лівих, а завтра - за правих, - визначилися остаточно. Причому визначилися, здається, всі.

За такого наступним кроком, як на репортера, слід знову очікувати на появу в кріслі першого віце-мера Андрія Погрібного й відповідно - повернення на роботу в свій кабінет колишнього начальника юридичного управління пана Браташа.

Що буде у підсумку – так це те, що надалі містом керуватиме великий бізнес.

Де в цьому розкладі кременчужани? От на це запитання відповіді у репортера якраз і немає.

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись