Новини з 1996 року

Пограбувати можуть навіть удень. Чи затримують когось?

Anastasia 07 липня 2015 09:59 297 0

На вулиці Халаменюка з 59-річної кременчужанки зірвали золотий ланцюжок із хрестиком і кулончиком. Це сталося вчора, близько 09:00.
Потерпіла вже підрахувала, що сума збитку сягнула до 12 000 гривень.
Як зазначають правоохоронці, жінкам потрібно бути обережнішими, адже з початком весни і до осені кількість пограбувань завжди збільшується.
«Це пов’язано з тим, що за легким одягом не завжди можна приховати той же ланцюжок, - говорить прес-офіцер міськвідділу міліції Анна Васенко. – Легше і доступніше зловмисникам зривати ланцюжки або сережки, адже влітку ніхто не ховає прикрас за зимовим масивним одягом. Найчастіше зривають золото, рідко бувають випадки, коли «полюють» на срібло. Радимо не носити дорогі прикраси, особливо вночі».
Так, минулої п’ятниці, 3 липня, у Кременчуці затримали мешканця Чернігівщини. У нашому місті він пограбував двох жінок. Одна із потерпілих навіть змогла упізнати його у відділку міліції і точно вказати, що саме він накинувся на неї посеред вулиці.
З початку року були затримані ще двоє грабіжників, а саме у Крюківському районі та один мешканець Комсомольська. На жаль, випадків пограбувань більше, ніж затриманих грабіжників, проте яка ситуація буде далі, залишається тільки здогадуватися. 

Анастасія Лисенко 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись