Новини з 1996 року

Подякуємо комунальникам чи позбавимо премії? "Квадратно-гніздовий" "ремонт" біля ЗОШ № 10. Фото

Олександр Курилов 26 вересня 2017 13:08 764 0

Кременчуцькі комунальники з «Шляхового ремонтно-будівельного управління» вчора  завершили ремонт багатостраждальної пішохідної доріжки біля ЗОШ №10.

А як саме відремонтували – можна подивитися самому, якщо йти від ринку повз школу на бульвар Пушкіна.

За тим, що можна відзначити, – це вже хоч щось. Невеличку доріжку до школи зроблено хоч і латками, але великих ям, у яких можна було зламати ноги, – немає. Однак це думка журналіста, який представляє покоління 60-х і якому головне, аби на дорозі геть не втонути в багнюці після дощу.

Натомість уже  молодші співробітники «Програми плюс» дивуються творчості фахівців КП «ШРБУ». І перше зауваження  з цього приводу – такими клаптиками пішохідні доріжки не ремонтуються. Якщо комунальники вже взялися щось зробити, то мають ремонтувати все нормально.

«Вони відмивають гроші на таких ремонтах, але записують їх як виконану роботу. Працівників ШРБУ слід викликати на місце, аби вони переробили все по-людськи, а не так, наче у них руки виросли не з того місця», - це теж зауваження мешканців міста.

Про що слід додати – цікава тут точка зору чиновників нашої мерії, де є вісім заступників і бодай один з них міг поглянути на те, що вийшло після ремонту. В усякому випадку чиновники підписуватимуть акти виконаних робіт.

На завершення ж  слід сказати, що відремонтована пішохідна доріжка біля школи №10 є повним відображенням роботи нашої міської влади. Й ШРБУ працює та таким же принципом - коли все начебто робиться, але як саме робиться, то краще й не говорити.

До того ж мова тут не лише у шляховиках, бо всі інші працюють так само.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись