Новини з 1996 року

Подружжя з Полтави звернулося до гостей з незвичним проханням

Артем Кузьменко 10 грудня 2019 13:50 646 0

Пара попрохала, щоб гості прийшли до них не з квітами, а з м’якими іграшками.

Молодята з Полтави показали на своєму прикладі, що потрібно допомагати тим, хто цього дійсно потребує. Михайло та Ірина Половенченки попрохали гостей, щоб ті на весілля, яке пройшло ще в серпні, прийшли не з квітами, а з м’якими іграшками.

“У нас було близько 20 гостей і всі вони поставилися з розумінням до нашого прохання. Усі розуміли, нащо ми це робимо. Тим паче, в нас не було мети заставити увесь дім квітами на кілька днів, щоб вони зів’яли. Чоловік і так часто дарує мені квіти, а так нам вдалося зробити невеличкий внесок у таку гарну справу”, — каже Ірина.

Ці іграшки згодом відправили до міської бібліотеки, де потім їх передадуть дітям, чиї батьки загинули в зоні АТО, і тим дітям, які живуть на лінії розмежування. Плюшеві звірята згодом знайдуть собі маленьких друзів, адже молодята взяли участь у різдвяно-новорічній акції “Подаруй дитині усмішку”.

 

 

Це не перший приклад людської самовідданості, ще в листопаді інше полтавське молоде подружжя попрохало своїх гостей, щоб ті замість швидко в’янучих квітів принесли собачий корм, який згодом молодята відвезли в притулок.

Читайте також: На весілля замість квітів — собачий корм. Полтавські молодята врятували собак у притулку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1098 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2101 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2717 0