Новини з 1996 року

Подробиці трагедії на Полтавщині: ремонт старої веранди забрав життя двох людей

Іона Харченко 11 липня 2019 15:10 283 0

Як раніше писала «Програма Плюс», 2 липня в селі Засулля Лубенського району під час демонтажу прибудови до житлового будинку обрушилася стіна й під завалами загинули 54-річна жінка і 28-річний чоловік. Діставати їх тіла рятувальникам довелося за допомогою спеціального обладнання.

«Фактам» стали відомі подробиці цієї трагедії в Полтавській області.

Як розповіли в селі, загибла Тетяна жила бідно й не могла найняти собі професійних будівельників для ремонту даху веранди, що продірявився. Нарешті за роботу погодилися взятися двоє знайомих її сина. На жаль, ціна дешевого ремонту виявилася занадто високою – два людських життя.

Ледве Микола виліз на дах і почав знімати шифер, стіни прибудованої до будинку веранди склалися, немов картковий будиночок. Хлопця придавило. Рятувати його кинулися найближчі сусіди – троє чоловіків і дві жінки похилого віку, які почули гуркіт і крики про допомогу. Одна з них, Надія Іванівна, каже, що зараз навряд чи змогла б підняти ту вагу, якої тоді навіть не відчула. Потрібно було вп'ятьох підняти цілу стіну. Учасники ремонтних робіт гукали на допомогу чоловіків, але бабусі кинулися першими.

«На жаль, Коля вже не дихав, коли ми витягли його з-під завалу. Робили йому непрямий масаж серця, але безрезультатно», – розповів сусід загиблої Ярослав Ющенко.

Коли дістали тіло чоловіка, син Тетяни кинувся шукати матір, яка немов крізь землю провалилася. А знайшли її випадково... під завалом. Ярослав Ющенко помітив край одягу, який виглядав з-під купи цегляної кладки, що впала. Її тіло виявилося буквально припечатане до землі. Щоб дістати його, знадобилася допомога професійних рятувальників. У руках загиблої була ємність із зібраною малиною (ягода росла поруч з верандою) – жінка обіцяла ремонтникам наварити вареників...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 261 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 440 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 649 0