Новини з 1996 року

Податкова взялася за Дідів Морозів

Юлія Билина 20 грудня 2016 15:52 1191 0

Нагадує, що усі, хто заробляє на новорічних корпоративах, мають сплатити ЄСВ та військовий збір.

Кременчуцька ОДПІ поширила звернення, адресоване до "Дідів Морозів", "Снігуроньок" та інших казкових персонажів, що беруть участь у святкуванні Нового року і Різдвяних свят.

Читайте також: Святий Миколай подарував кременчуцьким податківцям нового шефа

"Вказані фізичні особи сплачують податок, згідно з нормами Податкового кодексу і його розмір залежить від статусу цих громадян: здійснюють вони діяльність як приватні підприємці чи працюють за цивільно-правовим договором з іншими платниками податків", - сказано в офіційному роз'ясненні податківців. 

"Новорічні персонажі, які працюють на корпоративних вечірках, у дитячих святах або беруть участь у театралізованих виставах, які організовані юридичними особами чи приватними підприємцями, отримують свій заробіток за вирахуванням податку на доходи фізичних осіб та військового збору, який зобов’язані утримати та перерахувати до бюджету податкові агенти", - нагадують податківці і натякають на те, що в разі ігнорування сплати податків дістанеться не лише самим Дідам Морозам, а й ресторанам, у яких вони працюватимуть.

Гроші Кременчука: податківці за 11 місяців "намолотили" 3,7 млрд. гривень. ЧОГО та СКІЛЬКИ

"Власники розважальних закладів, оплачуючи розважальні послуги, є податковими агентами та зобов’язані утримати й перерахувати до бюджету ПДФО та військовий збір, а також відобразити суми виплаченого доходу у формі №1ДФ", - сказано у повідомленні податкової. 

Податкова також нагадує про необхідність підприємцям укладати договори. 

"У разі отримання казковими героями неоподаткованих доходів від звичайних громадян, вони зобов’язані після свят завітати до податкової служби за місцем реєстрації та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Суму таких доходів необхідно включити до загального річного оподатковуваного доходу і сплатити до бюджету податок з таких доходів за ставкою 18% та військовий збір - 1,5%", - підкреслюють податківці. 

Читайте також: Більше 152 млн. гривень сплатили за землю кременчуцькі підприємці

І запрошують усіх, хто отримає неоподатковані доходи від надання послуг Діда Мороза, Снігуроньки, музичного супроводу свят, задекларувати отримані доходи та сплатити до бюджету.

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаГроші Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1601 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1681 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1597 0