Новини з 1996 року

Податкові агітації в кожній хлібині! На що податкова вимагає чималі гроші?

Марина Баніт 22 лютого 2017 14:06 764 0

На сьогоднішній комісії депутатів у міськвиконкомі заступник начальника податкової Ірина Година просила 240 000 гривень з бюджету на підтримку податкової.

З огляду на те, як голосно та з яким акцентом була побудована доповідь, у присутніх склалося враження, що гроші вимагалися.

Пані Година голосно наполягала на тому, що податківці перевиконали план зі збору податків з кременчужан, тому вони варті того, щоб їм виділили 240 000 грн. на покращення умов праці, а саме на потрібний новий накопичувальний сервер, відеокамеру, сигналізацію та рекламні матеріали, серед яких агітаційні листівки.

Голова комісії та депутати були шоковані сумою 35000 гривень, яку просили податківці на рекламу. Представник податкової пояснила, що, наприклад, уже є така практика співпраці з хлібокомбінатом, коли кременчужанам хліб продавали з вкладеними листівками із закликами платити податки. Вона почала було розповідати про зміни у законодавстві і про те, що якби не листівки в хлібині та не кропітка праця службовців у позаробочий час та у вихідні, то нічого місцевому бюджету не світило б.

Але депутат Піддубна трохи призупинила звіт запереченням, зазначивши, що гроші у бюджет надійшли завдяки кременчужанам, що усі працюють так само, як і податківці, і це звичайна їхня праця за зарплатню. Інакше кажучи, переставила медалі по своїх місцях.

Голова комісії зазначив, що аж 35000 гривень на листівки – це занадто і нераціонально.

На це податківець поскаржилася, що з державного бюджету виділено на папір 14000 гривень. Але допомога міста на нове обладнання та рекламу могла б їм дуже допомогти.

Тож прохання податківців вирішили задовольнити після додаткового обговорення та можливої переорієнтації саме цих 35000 гривень. Бо цю суму, на думку депутатів, можна було б перенаправити на інше, а рекламну кампанію проводити більш ефективними та менш витратними методами, такими, наприклад, як конференції.

Пані Година подякувала, але підкреслила, що кременчужани, попри перевиконання плану бюджету, не поспішюать платити податки.

Тож на сплачені податки платників податків податківцям виділятимуться гроші на агітацію платити податки. Ось така скоромовка утворилася.

     

Теги: Податкова

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1061 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1954 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 918 0