Новини з 1996 року

Побороти наклеп і вистояти. У Полтаві розглядають позов Олександра Мельника до прокуратури

Олександр Курилов 01 жовтня 2019 17:17 1142 0

Київський районний суд міста Полтави розпочав розгляд позову директора телекомпанії «Візит» Олександра Мельника до обласної прокуратури.

Мова  про одне – керівник кременчуцької телекомпанії, який без жодних доказів уже шостий рік перебуває в Полтавському СІЗО за надуманим звинуваченням, відбивається від прокурорських наклепів та відстоює право на справедливе правосуддя.

І це відоме порушення прокуратурою презумпції невинуватості, коли у вересні 2018 року на сайті обласної прокуратури з’явилася стаття із заголовком: «Завдяки принциповій та наполегливій позиції прокуратури Полтавської області, чотирьом обвинуваченим у резонансному вбивстві мера Кременчука та судді Автозаводського суду продовжено запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою».

А в тексті йшлося про нібито тиск із боку підсудних на потерпілих. На свій захист прокуратура вирішила викликати до суду кількох учасників справи кримінальної, що розглядається в Гадячі, розповідає про перебіг судового розгляду в Полтаві репортер телекомпанії «Візит» Євген Бодаква.

Про що слід додати – ніхто, крім адвоката Кононенка, який є представником в іншій справі, на відеозв’язок із судом у Полтаві не вийшов.

Тож адвокат Кононенко розповідав про випадки, які сприйняв за тиск на суд від затриманих.

Натомість представник Олександра Мельника, адвокат Руслан Лазоренко, зазначив, що жодного тиску не було ні в цій справі, ні в інших.

На підтвердження своїх слів адвокат Лазоренко надав суду цілий стос паперів з офіційним спростуванням нібито фактів тиску з боку Олександра Мельника від суддів.

Що в підсумку – так це рішення суду продовжити розгляд справи вже 4 листопада.

Слід додати, що взагалі справа Олександра Мельника є не просто кричущою, але надзвичайно кричущою. Чоловіка, якого бездоказово обвинувачено у скоєнні злочину, утримують під вартою вже 6-ий рік.

І те, що є сьогодні з цим судом, коли на 6-ий рік розгляду змінюються прокурорські документи й усе це – при повному ігноруванні відсутності доказів, взагалі робить суд не те що нечесним, але замовним, коли всім процесом керує обвинувачення.  А справедливого судового розгляду просто немає. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1038 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1916 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 896 0