Новини з 1996 року

Побороти епідемію грипу співами й танцями. Культурний вечір у кременчуцькому госпіталі. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 16 січня 2016 11:50 842 0

15 січня, о 17-00, відбувся святковий концерт для поранених бійців АТО та інших ветеранів, які проходять реабілітацію в обласному госпіталі ветеранів війни. Цього вечора до Кременчуцького шпиталю завітали діти з 20-ої школи з танцювальним виступом, аматорський народний хор "Берегиня" та бандурист.

 

 

Артисти своїми виступами привітали присутніх ветеранів з новорічними та різдвяними святами.  Піснями й танцями підняли настрій людям, які зараз лікуються у госпіталі, і запропонували свої методи профілактики грипу – частіше посміхатися і співати. Глядачі уважно дивилися концерт, дякуючи оплесками.

 


Також до свята долучилися і волонтери кременчуцького Майдану, які передали госпіталю подарунки у вигляді солодощів, води та інших продуктів харчування.

 


За словами головного лікаря кременчуцького госпіталю Миколи Литвиненка, вже давно і 20-а школа і "Берегиня" просилися влаштувати свято для ветеранів.

 


- Вирішили зробити це свято саме цього вечора. Все, що передали волонтери, потрапить на сніданки та обіди тим, хто лікується в нашому закладі. Всім гарних вихідних, - підсумував Микола Литвиненко.

Теги: Культура в КременчуціПідтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 927 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1747 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 798 0