Новини з 1996 року

Побачили тільки мед. Кременчуцькі чиновники не зрозуміли, що від них хочуть програмою розвитку ООН

Олександр Курилов 11 вересня 2017 13:24 1198 0

Кременчуцькі чиновники так і не зрозуміли, з якою метою організатори програми розвитку ООН провели в нашому місті два дні зі своїм фестивалем «Де мед».

Однак з останнього вони винесли лише те, що на самому фестивалі їм показали скляний вулик, у якому можна бачити через скло, як саме бджоли будують свої соти.

Це апаратна нарада сьогодні й повідомлення міського голова Віталія Малецького, що він справді був на цьому заході й дійсно бджіл, які гудуть, – бачив.

Репортер не знає, як саме організатори відреагують на такий коментар нашого градоначальника, однак слід додати, що мова на самому фестивалі була далеко не про мед чи бджіл, і Програма Розвитку ООН рекламує не тільки бджолярство з медом та медовухою.

Однак ішлося на цьому фестивалі про життя різних національних громад нашого міста – починаючи від послідовників ісламу й завершуючи послідовниками вірменської церкви, німецької громади, єврейської, грузинської.

Показували ж життя цих національних громад не тільки в їхніх національних стравах, які можна було скуштувати, але й у багатьох інших речах.

Фінал заходу – це вже зустріч письменника Любко Дереша з читачами, де він розповідав про роль поваги до людини в нашому житті й лекція його – цікава,  бо повага до людини – це головне. Й дуже жаль, що жоден наш чиновник про цей бік нашого життя слухати не став.

Про що слід додати – бджоли у вулику на етнофестивалі справді були, але, крім меду, там було багато інших речей.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 178 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 271 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 438 0