Новини з 1996 року

Поїзд пішов, або Чи існує альтернатива скасованому потягу Харків - Кременчук-Їм. Т. Шевченка?

Валерія Макряшина 07 грудня 2017 14:34 1486 0

Як вже повідомляла "Програма Плюс" раніше, представники ПАТ "Укрзалізниця" вирішили скасувати 10, на їх думку, непопулярних потягів внутрішньоукраїнського сполучення. Про це на прес-конференції повідомив в. о. голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"За існуючими напрямками ми провели оптимізацію графіка. Ми скасовуємо деякі поїзди, які не користувалися популярністю. Замість скасованих потягів ми пропонуємо альтернативний варіант проїзду пасажирів", - сказав Кравцов.  

Серед тих 10 поїздів, які вирішила відмінити "Укрзалізниця", є багатьом відомий і зручний поїзд № 793/794 Харків - Кременчук - Ім. Т. Шевченка. Замість нього з 10 грудня призначений новий поїзд 127/128 Харків - Ковель.

Багатьом кременчужанам та постійним відвідувачам Харкова, особливо студентам, таке рішення "Укрзалізниці" здається дивним, адже поїзд Харків - Кременчук - Ім. Т. Шевченка є дуже зручним за графіком. Також, варто зазначити, квитки на поїзд дешеві, він досить швидкий - доїхати з Харкова до Кременчука можна лише за 4 години. 

 

 

Новий поїзд №127/128 Харків - Ковель, як інформують у ПАТ «Укрзалізниця», рухатиметься в парні числа кожного місяця з Ковеля (відправлення о 14.20) на Харків (прибуття 12.10) через Кременчук (06.35) та в непарні - у зворотному напрямку. Для студентів цей потяг не буде улюбленим, адже прибуття в Харків, порівняно зі скасованим потягом, пізнє. 

Якщо спитати у розгублених від прикрої звістки кременчужан, який наразі потяг замість "непопулярного" вони оберуть задля поїздки в Харків та назад до Кременчука, то варіантів мало. Кожен із них зі своїми перевагами та недоліками.

Отже, залишився потяг №375  "Харків - Херсон", що курсує кожного дня через Кременчук (відправлення з Харкова о 19.40 - прибуття до Кременчука приблизно о пів на другу ночі. З Кременчука відправлення о 04.35, майже як і в скасованому потязі, до Харкова прибуває трохи пізніше, за 6 годин - о 10.51). Як повідомляють кременчужани, він є комфортним, однак квитки на цей потяг - дорогі. 

Також є нічний поїзд "Харків-Одеса". Із Харкова він вирушає о 20.55, у Кременчуці зупиняється о 1.53. Із Кременчука він відправляється о 01.43 і прибуває до Харкова в досить зручний час - о 06.46, однак студентам виспатися навряд чи вдасться.  

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись