Новини з 1996 року

По справі Холода та 2 гектарів землі в Крюкові поліція планує допитати близько 30 осіб

Андрій Михайленко 15 червня 2016 17:15 658 0

Про це нещодавно повідомив очільник кременчуцької поліції Вадим Могила.

Правоохоронець повідомив, що на даний час по справі фігурують дві особи. Чи є серед них нинішній заступник голови Полтавської облради Євген Холод, не повідомлялося, хоча в цій справі він є однією з ключових фігур поряд з тодішнім секретарем міської ради Василем Івком та депутатами Олександром Головачем, Віталієм Таценюком та Валентином Стасюком.

Велику кількість осіб, яких необхідно допитати до даній резонансній кримінальній справі, пояснили вказівками прокуратури.

Сама ж прокуратура в особі першого заступника місцевого прокурора Дениса Ковінька нещодавно повідомила про те, що протягом тривалого часу по даній кримінальній справі нічого не робилося.

Нагадаємо, в березні 2015 року слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за фактом службової підробки документів під час лютневої 2015-го року сесії міської  ради, під час якої фірмі тодішнього депутата міської ради Євгена Холода у комерційне користування в Крюкові було виділено 2 га землі, яку перед цим було вирішено надати у власність АТОвцям.

Тоді депутати проголосували за це питання "наосліп", оскільки останнє було включено до порядку денного як додаткове питання до "земельного пакета" питань порядку денного без його оголошення та з порушенням 20-денного терміну публікації проекту рішення по ньому напередодні пленарного засідання.

"Слідством не виконано наші вказівки. Слідчі дії здійснює міськвідділ поліції... Думаю, тепер вони швидко все дороблять та найближчим часом ви дізнаєтесь про підсумки перевірки", - так тоді прокоментував ситуацію по кримінальному провадженню перший заступник міського прокурора Денис Ковінько.

Нагадаємо, ще 18 травня начальник кременчуцької поліції Вадим Могила обіцяв протягом 1 місяця завершити слідство по кримінальній справі

Як видно, у підлеглих пана Могили залишається зовсім небагато, щоб завершити справу у визначений термін, який спливає в суботу, 18 червня.

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди КременчукаПоліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 137 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 833 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 879 0