Новини з 1996 року

По школам літає й всіх лякає. Кандидат в мери Малецький проводить інспекцію. ПОКИ ЩО БЕЗ ДУБИНИ

Олександр Курилов 11 листопад 2015 15:53 1097 0

Кандидат на посаду міського голови Віталій Малецький продовжив сьогодні обхід шкіл Кременчука, під час якого він намагається дізнатися, чи була вказівка педагогам іти на вибори і голосувати за його суперника й кандидата в мери Віктора Калашника.

Тож минулої п’ятниці кандидат Малецький зі своєю «слідчою групою»  побував у школах № 30, №25, №27, №3.

Однак усі пошуки адмінресурсу з приводу виборів виявилися безрезультатними. Знайти свідків чи скаржників, які б заявили, що їх примушують з волевиявленням, – не вдається.

Відомо також, що пан Малецький уже побував у кабінеті керівника міської освіти Геннадія Москалика, але на запитання освітянина: хто, кого й до чого у школах Кременчука примушує, нічого не відповів.

Натомість сьогодні кандидат у мери від фіолетової партії продовжив обхід шкіл міста й побував у ліцеї №4 та ЗОШ №10.

Втім і в цьому випадку випитування педагогів, хто їх примушує й до чого, викликає у всіх вчителів негативну реакцію. Ще викликає у людей мовчазні запитання, зразка, що ви тут своєю бригадою шукаєте?

Загалом в історії Кременчука це перша така практика появи кандидата в мери від місцевої партії «Поруч» під час уроків зі з’ясуванням відповіді на запитання, яке не має ніякого стосунку до освіти.

Про що слід додати, як на репортера, такі рейди, певно, слід би було пану Малецькому продовжити, а самі запитання вчителям можна ставити, але тримаючи в руках дубину.

Остання й була б найкращим аргументом у нинішній виборчій кампанії «фіолетової партії», яку проводить віце-мер Кременчука з питань культури.

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись