Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

По покійнику - на всі балкони, якщо не віддасте 148 га землі олігархам! Про крематорій у "Міському саду"

Марина Баніт 08 серпня 2018 12:02 1981 0

"Про що думає влада?" – так цинічно і нібито турботливо запитує у читача своїх постів в.о. директора «Міського саду» Віталій Дедюрін. Усі ж розуміють, що пан Дедюрін знає думки своєї влади. Більш того, він недарма про все це розпитує. І так він ласкаво розповідає, як, судячи з усього, дуже давно не був на кладовищі й не відвідував могили своїх рідних, а тепер раптом схаменувся. Приїхав подивитися, «що змінилося за цей час». Чому зараз? Може, через політичні ігрища навколо ділянки площею 168 га на Молодіжному, якою користується добрий товариш нардепа Шаповалова безкоштовно?

Дедюріна раптом осінило, що вже немає де ховати кременчужан. І він робить вигляд, наче не мер його просив таке писати, а в нього самого виникла така думка. Тож він ніби питає у Віталія Малецького: «Де ви будете ховати людей через рік?» Тож для більшої суворості своїх слів він пояснює, що якщо мер та депутати на сесії міської ради не приймуть рішення про розформування проекту «Індустріальний парк» і не віддадуть 148 га в руки олігархів, які вже потирають рученята, а 20 га не візьмуть як пожертву з барського плеча під кладовище, то всі балкони в місті будуть засіяні покійниками. «Людям прийдеться ховати своїх померлих покійників на балконі», - наганяє страху на суспільство в.о. директора «Міський сад». Далі він нібито навіть насмілюється трохи пригрозити меру і каже, якщо він не віддасть 148 га землі в руки бізнесменів, то ввійде в історію «як мер, який не дав можливості поховати своїх близьких». Ну, звісно, якби мер сам не дав Дедюріну вказівку таке писати, то, певно, злякався б і дослухався до поради.

Кому ж потрібне місто в трупах на балконах? Більше того, кому потрібні злі олігархи, які не отримають землю у власність під бізнес?

О ЧЕМ ДУМАЕТ ВЛАСТЬ?
Сегодня навещал родственников на Свиштовском кладбище. Дай, думаю, посмотрю, что изменилось за это время. Проехав в конец кладбища, от увиденного я стоял в недоумении несколько минут. Хоть и тема не моя, промолчать не смог. Уважаемый Виталий Алексеевич, ответьте на один вопрос: где Вы будете хоронить людей через год? Если сейчас не выделить и не начать планирование новых участков земли на Свиштовском кладбище, людям придется хоронить своих умерших родственников на балконе. Учитывая свободные участки земли и количество оформленных резервов, беря во внимание количество умерших в месяц, возможность проведения захоронений на основном действующем кладбище составит один год, максимум - полтора. Подумайте об этом заблаговременно. Иначе Вы войдете в историю, как мэр, который не дал возможности похоронить своих близких.

Як відомо, на території земельної ділянки, яку влада виділила під анонсований проект державного значення, де мали б інвестори будувати підприємства, розташувався бізнес однокласника народного депутата Шаповалова. Наразі землі віддали підприємству "Трудовик-12" безкоштовно, нібито для догляду за землею, а насправді там вирощується люцерна.  Піддубна повідомила, що директором цієї фірми є однокласник народного депутата Юрія Шаповалова - Скрильнік Руслан Петрович.

Більше того, проект «Індустріальний» раптом вирішили припинити після 5 років застою, при тому, що в Уряді готуються закони, які дадуть «зелене світло» і зрушать з місця цей проект. Але це ще не все. Депутатам повідомили про те, що після розформування проекту на землю вже є претенденти. Тобто кілька фірм подали заявку, що вони бажають взяти в оренду ці землі. Але дуже цікаво те, що представник КП «Кременчук Інвест» Павло Бедрацький  вперто не називає ці фірми. Каже, що їх кілька. І таке приховування інформації від самих депутатів та громадськості є нічим іншим як шахрайством.

Це наштовхує на роздуми, що представники влади заочно вже вирішили долю цієї перспективної ділянки землі, а для того, щоб переконати суспільство в потребі розформування проекту та дерибану землі, розіграли виставу з мерцями на балконах.

 

Варто додати й те, що пан Дедюрін уже також опановує світ бізнесу. Тож раз така "жара", він одразу запропонував проект, пригадавши свій минулий досвід роботи. Адже в минулому він - скандальний директор кладовища, який прославився тим, що перед самісіньким похованням закопав викопану могилу через непорозуміння в ціновій політиці – недоплатили Дедюріну за бронь.

Тож, пригадавши молодість, Дедюрін розповідає своїм дописувачам і про те, що він уже давно мріє про власний крематорій. Адже в нього є навіть план. Тож якщо кременчужан треба поховати, то Дедюрін це залюбки зробить.

З огляду на те, що весь час керуючий парку свій бізнес стягував до парку, а це вирощування свиней, косуль, кенгуру, розмноження бобрів, каченят, риби, лебедів, то, ймовірно, крематорій він встановить теж тут. Але подробиці він поки що не розкриває, адже це комерційна таємниця. Єдине, що варто очікувати, - вартість кремації буде високою. А в разі, якщо на половині поховання з'ясується, що ви не сплатили гроші, кремацію припинять на півшляху і вам повернуть тіло, як воно є.

А загалом варто додати, що голова КП «Кременчук Інвест» прокоментував пост Дедюріна. Тобто благословив, підтвердивши, що кременчужани доживуть до того моменту, коли в місті з'явиться крематорій. Тож це означає, що або Дедюрін піде на підвищення: стане директором комунального крематорію, або поєднає дві посади, й на території "Міського саду" розвинеться спільне підприємство, прибутковість якого залежатиме від кількості померлих кременчужан. А тоді чим гірше мешканцям буде жити, тим швидше вони помиратимуть, тим більше прибутку.

 Час покаже.

А в «Індустріального парку» могло бути інше майбутнє, якби ним не зацікавилися олігархи.

І тут варто додати, що мешканці Молодіжного побоюються, що при подальшому існуванні проекту будівництво підприємств призведе до забруднення повітря, яке на Молодіжному й так небезпечне. Але й, розформовуючи проект, мешканці купляють кота в мішку. Адже ніхто наразі не знає достеменно, хто і з якими проектами зайде туди від Кременчука. Адже від іноземних інвесторів можна вимагати дотримання екологічних норм. У той же час жодне кременчуцьке підприємство-забруднювач досі не взяло на себе відповідальність за перевищення норм забруднення. І не варто чекати цього від інших. Тож наразі невідомо, як краще.

Ну а сесія покаже, що задумала команда нардепа Шаповалова на чолі з мером Малецьким.

 

 

Головне фото - зі сторінки В. Дедюріна

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 806 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1496 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1501 0