Новини з 1996 року

По питанню відродження Свято-Успенського собору сьогодні пройшло громадське обговорення

Андрій Михайленко 13 вересня 2015 21:29 1014 0

Як попередньо було анонсовано, вказаний захід пройшов сьогодні у Міському Палаці культури, на якому, окрім духовенства, були присутні представники громадських та політичних організацій.

За результатами двогодинних виступів, доповідей та дискусій присутніми підтримано резолюцію  про підтримку та допомогу релігійній громаді Свято-Успенської УПЦ КП у справі відродження Успенського собору на його історичному місці.

 

 

Відомо, що на вересневу сесію на розгляд міськради виноситься проект рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під реконструкцію Свято-Успенського собору з метою передачі в постійне користування для реконструкції та обслуговування храму. 

 

 

У разі позитивного рішення міськради релігійна громада матиме змогу почати оформлення документації щодо відродження (реконструкції) храму на його історичному місці.

У ході розробки проекту землевідводу за існуючими процедурами мають бути проведені пошукові роботи для  достовірного встановлення місця розташування фундаменту, який зберігся,  зруйнованого в 1943 році Собору.

 

 

 

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаВідродження Свято-Успенського собору

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись