Новини з 1996 року

По мосту через Дніпро вже не пройти і, майже, не проїхати. Мер Кременчука втілює в життя хитрий план

Олександр Курилов 02 серпня 2018 11:46 1303 1

Схоже, що велику мостову суперечку між мером Кременчука Малецьким і нардепом Шаповаловим з одного боку та мером Горішніх Плавнів  Биковим і нардепом Жеваго з іншого про те, де будувати міст через Дніпро: у нас чи в сусідів - усе-таки виграє Кременчук.

І кременчуцька перемога буде в цьому випадку аргументованою й вона стане результатом дій нашого міського голови Віталія Малецького, який, мабуть, знає, що робить.

Результати роботи нашого градоначальника в цьому випадку наочні й таких у наших суперників немає і не буде.

Перший приклад з цього приводу досить простий. Мова про Крюківський міст через Дніпро, коли репортери кременчуцьких ЗМІ запитують у поліції в «Телеграмі», що сьогодні сталося на мосту, бо суцільний затор.

Відповідь правоохоронців з цього приводу дуже проста – насправді на мосту нічого не сталося, тим більше - незвичайного.

Просто на автодорозі, що на Крюківському мосту, погане асфальтове  покриття, тобто його немає взагалі, тому рух транспорту ускладнено. Однак це стосується дорожньої частини мосту. А на ньому є ще й пішохідна доріжка, про яку мешканець нашого міста й громадський активіст Олег Биков пише  так.

«XXI століття... Стратегічний об'єкт, візитівка Кременчука - Крюківський міст. 
Пішохідний перехід через міст виглядає, як друшляк, багато дірок, які просто прикриті цеглою та штахетами, з яких стирчать цвяхи, міст просвічується наскрізь!!!
Технології халтури за межами можливого, Ілон Маск знервовано курить. Цікаво, а штахети та цвяхи хтось буде на баланс брати чи просто пофарбують фіолетово-гранатовою фарбою? А якщо дитина або пенсіонер будуть переходити наш дірявий міст і отримають ушкодження, хто за це відповідатиме??? В Кременчуці є господар чи лише казнокради та клептократи?» - запитує громадський  активіст, який, вочевидь, думає, що чиновники міськвиконкому в цьому випадку показують свою байдужість до міських справ.

Та насправді все не так і ми в цьому випадку маємо справу з хитрим планом нашого мера Віталія Малецького.

І план його, здається, такий: якщо міст через Дніпро не ремонтувати й не класти на ньому асфальт, то все завершиться руйнуванням його основи - бетонних плит.  А з таким рухом транспорту, який сьогодні є на мосту через Дніпро, чекати цього доведеться недовго.

А вже після того як, усе зруйнується,  уряд просто вимушений буде віднайти кошти в державному бюджеті для будівництва нового мосту через Дніпро в Кременчуці.

Вочевидь, такий хід думок з цього приводу в нашого міського голови й слід сказати, що трохи логіки в таких міркуваннях є – недарма ж в Україні взялися за випуск наплавних залізничних мостів.

І мер Малецький, мабуть, готує нас саме до такого повороту подій.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Игорь 02.08.2018 16:04

Европе, Европейский Мост!

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 203 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 370 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 710 0