Новини з 1996 року

По маєтку Шаповалова, що на вулиці Флотській, 10, прокуратура розпочала кримінальне розслідування

Андрій Михайленко 13 липня 2015 12:26 1084 0

Вказане досудове розслідування станом на 17 листопада 2014 року вже було розпочате.

Це випливає із постанови Полтавського окружного адміністративного суду від 17 листопада 2014 року по справі  №816/4081/14.

"08 жовтня 2014 року прокурором прокуратури міста Кременчука Полтавської області Юрко І.О., разом із спеціалістами Кременчуцької міської ради, виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, здійснено вихід за адресою земельної ділянки (вул. Флотська, 10, м. Кременчук, Полтавська область) та проведено її обстеження.

За результатами обстеження складено акт перевірки (обстеження) земельної ділянки від 08 жовтня 2014 року, у якому зазначено, що на момент обстеження земельної ділянки ведуться будівельні роботи, площу земельної ділянки збільшено орієнтовно на 1560 кв.м., що використовується як заїзд.

Враховуючи наведене, прокурором прокуратури міста Кременчук Полтавської області Юрко І.О. на ім'я заступника прокурора міста Кременчук Полтавської області складено доповідну записку, якою повідомлено про те, що в порушення вимог статті 61 Земельного кодексу України, статті 89 Водного кодексу України орендар (ПП "Апілак") здійснює на орендованій земельній ділянці самовільне будівництво капітальної споруди у прибережно-захисній смузі річки Дніпро", - вказано в постанові суду щодо передумов початку кримінального провадження.

"Так, за результатами перевірки до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення з попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст.197-1, ч. 1 ст. 366 КК України", - зазначено в постанові суду щодо початку кримінального провадження по факту самовільного зайняття земельної ділянки по вулиці Флотській, 10 в місті Кременчук.

Раніше вже повідомлялось про причетність до використання вказаної ділянки народного депутата України Юрія Шаповалова.

Сьогодні  редакцією отримано фотографії  вказаної ділянки, де в кадр потрапив автомобіль Мерседес-Бенц ГЛ-серії, держзнак ВІ 9977 ВТ. Вказаний автомобіль особисто помічений в місті Кременчук декілька разів, за керуванням якого був особисто пан Шаповалов.

Враховуючи викладені вище факти, для прокуратури вже є інформація, яка буде корисною для подальшого розслідування по факту самовільного зайняття землі по вулиці Флотській, 10, оскільки ідентифіковано техніку, яка знаходилась на вказаній ділянці:

автомобіль Мерседес-Бенц ГЛ-серії, держзнак ВІ 9977 ВТ,

- армійський екскаватор на базі автомобіля КрАЗ, держзнак 93 15 ПОУ,

- вантажівка-самоскид КрАЗ, держзнак 023-07 СН.

Працівникам прокуратури слід запитати (допитати) власників вказаної будівельної техніки щодо причин того, чому остання залучається для будівельних робіт в прибережно-захисній смузі Дніпра.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Юрій ШаповаловПригоди КременчукаМісцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись