Новини з 1996 року

Поїхав по воду. Дмитро Питулько, керівник КП «Теплоенерго», вибиває в НАК «Нафтогаз» гарячу воду

Олександр Курилов 13 квітня 2016 11:56 592 0

Кременчуцькі чиновники вирушили сьогодні до Києва, у НАК «Нафтогаз» по ліміти газу для КП «Теплоенерго».

Якщо їм таке умовляння вдасться, а для цього чиновники запаслися гарантійними листами з погашення боргів за газ від міськвиконкому, гаряча вода у мікрорайоні Раківка  з’явиться.

Якщо не вдасться, то услід за Раківкою гаряча вода щезне з кранів квартир багатоповерхівок, які розташовані на Першому та Третьому Занасипу.

Про те, що чиновники поїхали по воду, «Програмі плюс» розповіли у міськвиконкомі. Також очікується, що участь у битві за газові ліміти для Кременчука у столиці візьме кременчуцький нардеп Юрій Шаповалов.

Поки що, за повідомленням відділу оперативного контролю, комунальному підприємству «Теплоенерго» вдалося умовити ПАТ «Кременчукгаз», аби котельні Першого та Третього Занасипу працювали «безлімітно».

Лімітів на використання газу кременчуцьким комунальникам, за словами головного інженера ПАТ «Кременчукгаз» Болеслава Грабовського,  до сьогоднішнього дня ніхто не виділяв.

Втім, можливо, такі дадуть, і гаряче водопостачання на Раківці буде відновлене, а на тому ж Занасипу його не відключатимуть.

Про що слід додати, так це про ситуацію в сусідніх містах. Про таку розповів заступник міського голови Кременчука Дмитро Кравченко й за тим, що є сьогодні, – гарячої води немає в багатоповерхівках Полтави, де є такі ж борги за газ і громадян було попереджено про відключення, але гаряча вода є у сусідньому Комсомольську, де немає таких боргів, як у Кременчуці.     

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись