Новини з 1996 року

ПОЄДНАЛИ НЕПОЄДНУВАНЕ. Кременчуцька РПЛ висунула на посаду мера міста та депутатів міськради своїх кандидатів

Олександр Курилов 25 вересня 2015 09:30 810 0

Міська організація Радикальної партії Олега Ляшка висунула вчора на своїх зборах  кандидатів у депутати міської ради та кандидатуру у мера міста.

Загалом, організації вдалося висунути 42 кандидатів, а за місце міського голови буде боротися керівник міської організації РПЛ – Дмитро Кавунник.

Про що варто додати – у своєму списку кандидатів у депутати міськради кременчуцькій  Радикальній партії вдалося неможливе.

Тут поєднали в одну команду як представників міськвиконкому, так і волонтерів місцевого ГО «Майдан», яких чиновники мерії нещадно критикують.

Тож за посаду депутатів міськради в одній команді боротимуться Андрій Мельник – директор комунального підприємства «Кременчук Інвест».

Андрій Мельник -  один з тих, кого критикують за витрачені в нікуди мільйони бюджетних гривень і поруч з ним - Сергій Корнацький  - відомий кременчуцький волонтер, який зробив дуже багато для підтримки кременчужан-учасників АТО.

Також у передвиборчому списку РПЛ  – керівник  «Придніпровських магістральних нафтопроводів» і колишній депутат міськради Віталій Величко.

Що дасть місцевій організації РПЛ таке поєднання – про це читайте в підсумковій статті, яка вийде по завершенні висування кандидатів.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись