Новини з 1996 року

ПО 300 КРЕМЕНЧУЖАН В ДЕНЬ ХВОРІЄ. ПО 10 – ПОТРАПЛЯЄ В ЧЕТВЕРТУ ЛІКАРНЮ. Медики про грип, якого ще «немає»

Олександр Курилов 04 листопад 2015 12:41 1034 0

Кременчуцькі медики попереджають про три різновиди грипу, які, за всіма прогнозами, вже мають лютувати у Кременчуці.

Таких вірусів цього року буде лише три – «каліфорнійський» (звичайний) H1N1,  на який у нас хворіють традиційно,  H3N2 (швейцарський і незвичайний), а також грип В1.

За свідченням самих представників медицини, які оприлюднено сьогодні  у міськвиконкомі на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій виконкому, нині ж епідемії грипу у Кременчуці ще немає.

Слово «ще немає»,  за поясненням медиків означає, що нині щодня 200-300 хворих ідуть на прийом до лікаря зі скаргами на застуду, а приблизно по десять кременчужан щодня опиняються на ліжку інфекційної лікарні №4.

Втім, на переконання доповідачів, така ситуація не є загрозливою. Натомість у випадку, коли стане ще гірше, кременчуцькі медики за традицією готові облаштувати у лікарнях міста 232 додаткових ліжка – для дітей та дорослих.

А поки що самі медичні представники проходять щеплення французькою вакциною «Ваксігрип», якої за кошти міського бюджету накупили 442 дози.

Про що варто додати й що пролунало на засіданні комісії – Кременчук до зустрічі епідемії грипу готовий і запас медичних масок у місті є.

До того ж появу особливо загрозливих вірусів – зразка пташиного грипу, від якого людина без пігулок «таміфлю» буквально згорає за два дні, цього року українські медики не передбачають.

Щодо інших штамів грипу, то з ними краще боротися профілактикою. А тут, як на репортера, кращого способу, коли вже температура тіла доходить до позначки 39,9 градусів, ніж півсклянки горілки з перцем, – немає.

 

Теги: епідемія грипуМедицина Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 131 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 568 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1041 0