Новини з 1996 року

Плюють на Закон.Черговим медичним "шедевром" Kremen.Today займатиметься Генпрокуратура та МОЗ

Олександр Курилов 10 жовтня 2018 13:21 769 0

У Кременчуцькій міській раді – нові інструменти впливу на депутатів, які мають свою власну точку зору й не погоджуються з рішеннями міського голови Віталія Малецького.

А новий інструмент – це намагання повернути в Кременчук каральну психіатрію, коли медицина використовується як репресивний аргумент проти цілком здорових жителів, які, однак, не подобаються нашим чиновникам.

Мова про документ, який сьогодні у своїй статті оприлюднив сайт "Kremen.Today", що позиціонує себе як медіа. При цьому на його сторінках періодично публікується перекручена, неправдива інформація або інформація, що суперечить журналістським стандартам взагалі. За це вказане "медіа" містяни часто називають "Бред.Тудей".

Сьогодні, певно, щоб зібрати зранку якомога більше переглядів, вказаний сайт опублікував статтю про висновок ГО «Спілка наркологів, психіатрів...» щодо загального психічного стану депутата Кременчуцької міської ради Оксани Піддубної.

Майже одразу після публікації матеріалу свій коментар кременчуцьким ЗМІ дав спеціаліст у галузі охорони здоров'я Артем Марченко.

За його словами, згідно із Законом України, опублікований "Kremen.Today" документ не можна поширювати. Адже в ньому  чітко видно, що лікарі дають висновки щодо загального самопочуття, реакцій організму та дають рекомендації на консультацію і психологічне тестування.

З приводу такого зухвалого порушення Закону України спеціаліст звернувся до Генеральної прокуратури України та до спілок медпрацівників, щоб ті перевірили документ і загалом матеріал "Kremen.Today".

Крім того, Артем звернувся й до Уляни Супрун зі скаргою від 10.10.18 за №563/89-4 щодо порушень правил користування з медичною документацією лікарями ГО «Спілка наркологів, психіатрів...» та розголошень медичної таємниці.

Слід додати - достеменно відомо, що депутат Піддубна не зверталася ні до ГО «Регіональна спілка наркологів», ні до її керівника, який називає себе психіатром – Ігоря Погорєлова. Зрозуміло, що у зверненні, яке направлено проти неї, порушено всі медичні норми та закони України.

Дивує ж тут одне – висновки «медиків», які оприлюднюються без будь-яких причин – медичних, громадських або суспільних .

І невідома причина, яка змусила «кременчуцького психіатра» поставити печатку під  таким психічним пасквілем, а інакше цей документ ніяк не назвеш.

Натомість є версії, чому в міській раді відновлюють каральну психіатрію, й вони такі. Міський голова Віталій Малецький завтра проведе сесію міськради з головним питанням – скорочення комунальних стоматологів.

І такий крок з «психіатром» - це просто спроба вибити із завтрашнього засідання  депутата  міськради Піддубну, яка разом з кременчужанами з цим рішенням не погоджується.

Однак наскільки такі протизаконні наміри задіяти в Кременчуці каральну психіатрію будуть успішними, про що повідомляє сайт мера Малецького з назвою «Тудей», побачимо завтра під час сесії міськради.  

 

Та поки чекаємо реакції держструктур, відмітимо, що фейкові сторінки, пов'язані з "Kremen.Today", швидко поширили вказану статтю в соцмережі Фейсбук. Однак пізніше їх пости почали зникати. Натомість сама стаття й досі залишається на сайті.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись