Новини з 1996 року

Плюс грошова компенсація, плюс бізнес на Сумщині. Нардеп Юрій Шаповалов покращився до 45 млн.грн

Олександр Курилов 08 листопад 2018 15:10 390 0

Юрій Шаповалов, народний депутат України від нашого міста, отримав чергову компенсацію за оренду житла в столиці. Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

Сума отриманих коштів за жовтень 2018 року – 20150 гривень.

Як відомо, наш нардеп-мільйонер не єдиний у цьому списку бідних. Поруч з ним – ще 172 таких же нардепи, як і він, і всі вони живуть при комунізмі.

Комітет виборців України ще 27 квітня цього року назвав нашого нардепа одним з найбагатших парламентарів, який увійшов у першу п’ятірку мільйонерів з фракції парламенту «Відродження».

 

У КВУ оприлюднено, що капітал нашого нардепа, який він, певно, заробив, перебуваючи в парламенті, складає 45 мільйонів гривень.

Втім, за інформацією, яка є в декларації нардепа, він бідний як церковна миша.

Однак є рішення судів, якими рятувальникам дозволено припинити роботу 3-го та 4-го поверхів торгового центру приватного підприємства «Томс», а це власність нашого нардепа в місті Шостка.

Причому цей торговий центр відключили від електрики, бо там була реальна загроза життю покупців. Судове рішення з цього приводу надіслано в Кременчук, у будинок №55-А по вулиці Переяславській, де розташована фірма Шаповалова.

Інше, що є у власності нардепа, – це ТОВ ТРК «Кременчук», або ТРК "Галактика" за вивіскою, який наш нардеп ділить ще з двома компаньйонами, що зареєстровані в далеких офшорах.

Крім того, дещо є в родини нардепа й питання про його капітали, які зросли до 45 мільйонів гривень, під сумнів можна не ставити.

Так само не ставиться під сумнів і повідомлення ВР, що кременчуцькому нардепу сплатили компенсацію за жовтень - 20150 гривень через бідність.

Джерело, яке повідомляє про покращення фінансового стану нашого нардепа:

http://www.cvu.org.ua/nodes/view/type:news/slug:92-deputaty-milionery-orenduiut-zhytlo-za-derzhavni-koshty-spysok-kvu

Довідка з Верховної Ради про компенсацію за житло – на сайті парламенту

Фото нашого нардепа - під час його роботи в парламенті

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись