Новини з 1996 року

Пляшка хитається, сніг падає. «Інтер» показав специфічний репортаж про кошмари Крюківського мосту

Олександр Курилов 12 квітня 2018 10:21 5842 0

Кременчужани по мосту через Дніпро в Крюків пішки більше не ходять,  бетон з мосту обвалюється, говорить журналіст з телеканалу "Інтер".

Для повноти картинки представник "Інтера" при цьому скидає ногою шматок снігу з кригою вниз і телекамера стежить, як саме булькає вода в Дніпрі  після падіння. А вода справді булькає.

А також якщо поставити пляшку з водою на металевий стик мосту під час руху дизеля з Крюкова в Полтаву, то пляшка впаде.

І зрозуміло, що їхати по  мосту геть неможливо, бо традиційно, як це буває в нашому місті, сніг зруйнував асфальтове покриття.

А нині, говорить журналіст всеукраїнського телеканалу, триває ямковий ремонт дорожнього покриття мосту й ремонт цей не витримує вже не те що півроку, але й двох днів.

Це телеканал «Інтер» оприлюднив черговий репортаж про Крюківський міст, у якому наш міський голова Віталій Малецький розповідав, що новий міст через Дніпро потрібен саме в Кременчуці, а не поруч з Горішніми Плавнями.

Загалом усе це можна подивитися й «Програма плюс» усе це виставляє. Єдине, що слід сказати, самі зйомки репортажу проходили в лютому, але показали все це наприкінці березня.

Чому так, а перша думка з цього приводу: у нашій мерії два місяці торгувалися за ціну показу. Зокрема, платити  "Інтеру" за трансляцію цього репортажу одну тисячу доларів США за хвилину чи дві? Відповідь на це запитання знають більш точно в міськвиконкомі.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись