Новини з 1996 року

Площа Перемоги. На День Кременчука 2017 нас зустрічатимуть очищені від бруду 8 стовпів і реклама трусів

Олександр Курилов 13 вересня 2017 12:58 1367 0

Кременчужан, окрім фестивалю «Солодкий Кременчук», на День міста також зустрічатимуть 8 "відремонтованих" за 1 мільйон гривень стовпів на площі Перемоги, на кожному з яких закріплено 8 світильників, і відновлений благоустрій біля місцевого пам’ятника, який таким не є, але назва якого – «Перший день після війни».

Це в міському виконавчому комітеті оприлюднили заходи, які втілюються в життя напередодні дострокового святкування Дня Кременчука, який цього року планується провести раніше, бо попереду - День учителя, урочисті збори й концерти. А 29 вересня – це четвер.

Нині ж можна упевнено говорити про сам День міста, який, крім очищених і, можливо, пофарбованих стовпів на головній площі – Перемоги, мешканці зустрічатимуть також з відсутністю тротуару на вулиці Соборній і рекламою жіночої білизни – трусів та ліфчиків, яку підприємцям вдалося розташувати безпосередньо біля нашої мерії.

Нині ж про роботи, які тривають біля міськвиконкому сьогодні. А тут сьогодні триває те, що має назву ремонт зовнішнього освітлення, який, однак, складається з очищення восьми металевих стовпів-ліхтарів від бруду.

Цю роботу, згідно з договором з управлінням капітального будівництва міськвиконкому  Кременчука, виконують двоє чоловіків, які є працівниками ТОВ «Олевія», що зареєстрована в одній з квартир багатоповерхівок на вулиці Сердюка.

А місту таке очищення стовпів від бруду обійдеться в 1 мільйон 27 тисяч гривень, або по 130 тисяч за кожен стовп.

Ще на площі Перемоги тривають роботи з благоустрою нібито пам’ятника з назвою «Перший день після війни», хоча насправді це зовсім ніякий не пам’ятник, але якась суміш авангардизму невідомо з чим.

А попереду – встановлення сцени та апаратури на ній для проведення концерту, на що міськвиконком виділив ще 130 тисяч гривень.

Репортер не береться судити, наскільки це правильно - напередодні Дня міста, дата якого в нас прив’язана до Дня звільнення Кременчука від фашистів, фарбувати й чистити стовпи, а не, наприклад, пофарбувати покинуті пам’ятники на тих же могилах учасників Другої світової війни на кладовищах.

Такі пам’ятники в нас десятками стоять без жодного догляду, бо вже нікого з рідних учасників Другої світової не залишилося. 

Але як тут правильно вчинити - відповідь на це запитання точно знає наш міський голова Віталій Малецький і, певно, що стовпи з ліхтарями в цій справі для наших градоначальників є важливішими.   

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 263 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 624 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1365 0