Новини з 1996 року

Плоди децентралізації: За січень-липень до місцевих бюджетів надійшло 77,8 млрд грн

Віктор Крук 08 серпня 2016 13:00 592 0

Таку інформацію дає прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 Бюджетна децентралізація набирає обертів. За січень–липень до місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) надійшло 77,8 млрд грн. Маємо приріст проти аналогічного періоду минулого року у 25,4 млрд. грн. Про це сьогодні повідомив Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«Це кошти, які громади вже сьогодні спрямовують на розвиток інфраструктури, будівництво та ремонт дитсадків і шкіл, лікарень, доріг тощо. Це реальний ресурс для вирішення громадами своїх проблем. Це свідчення ефективності і незворотності реформи децентралізації», - наголосив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що перевиконання загального фонду міського бюджету Кременчука у першому півріччі 2016 року склало понад 71 млн. грн., а при внесенні змін до міського бюджету міська рада збільшила його видаткову частину на 75,5 млн. грн. Якщо порівняти загальний розмір надходжень до загального фонду міського бюджету за перше півріччя поточного року з аналогічним періодом минулого року, то помітний значний приріст - на 107,5 млн. грн., або на 39,5%! Отже, кошти для вирішення різних проблем у міської влади є. Справа лише в тому, в чому вона вбачає пріоритети.

Теги: 2955

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 160 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 315 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 669 0