Новини з 1996 року

Платити за тепло у під’їздах тепер будуть і ті, у кого індивідуальне опалення

Валерія Макряшина 05 жовтня 2017 12:20 1759 0

Оплачувати використану теплову енергію для опалення місць загального користування та інших допоміжних приміщень у будинку мають усі без винятку жителі, навіть ті, у яких встановлене індивідуальне опалення.

Вступив у силу Закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який врегульовує питання оплати за використану теплову енергію для опалення місць загального користування, зокрема, під’їздів.

За тим, що повідомляється, у статті 10 цього документа передбачено, що обсяг теплової енергії, яка витрачена на опалення місць загального користування та інших допоміжних приміщень, що є в будинку, а також на забезпечення функціонування внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання, розподіляється відповідно до правил (методики), встановлених цією статтею, також на власників (співвласників) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та гарячого водопостачання.

Розподіл між споживачами обсягів спожитої у будівлі теплової енергії будуть проводити відповідно до методики, затвердженої центральним органом виконавчої влади.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1028 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2027 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2644 0