Новини з 1996 року

Платити за тепло у під’їздах тепер будуть і ті, у кого індивідуальне опалення

Валерія Макряшина 05 жовтня 2017 12:20 1874 0

Оплачувати використану теплову енергію для опалення місць загального користування та інших допоміжних приміщень у будинку мають усі без винятку жителі, навіть ті, у яких встановлене індивідуальне опалення.

Вступив у силу Закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який врегульовує питання оплати за використану теплову енергію для опалення місць загального користування, зокрема, під’їздів.

За тим, що повідомляється, у статті 10 цього документа передбачено, що обсяг теплової енергії, яка витрачена на опалення місць загального користування та інших допоміжних приміщень, що є в будинку, а також на забезпечення функціонування внутрішньобудинкових систем опалення та гарячого водопостачання, розподіляється відповідно до правил (методики), встановлених цією статтею, також на власників (співвласників) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та гарячого водопостачання.

Розподіл між споживачами обсягів спожитої у будівлі теплової енергії будуть проводити відповідно до методики, затвердженої центральним органом виконавчої влади.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 732 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 894 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1252 0