Новини з 1996 року

Пластичні хірурги розповіли про трендові стандарти краси у 2019 році на прикладі зірок

pplus 21 березня 2019 06:55 117 0

Хто може краще знати сучасні стандарти краси, ніж пластичні хірурги? Саме до них люди приходять щодня з проханням: «Я хочу, щоб ви виправили мені...» І хоча з 2016 року клієнти все більше хотіли бути схожі на Кім Кардашьян та її сестер, і головною мотивацією для пластичної операції було бажання зробити красиве селфі, у 2019 році сталася справжня революція краси. Однак ми попереджаємо, що ця інформація призначена тільки для розваги, і пам'ятайте, що мода швидкоплинна.

Груди, як у Кейт Хадсон

У минулому році фанати Лари Крофт були розчаровані актрисою Алісією Вікандер, яку обрали на головну роль у новому фільмі, через скромний розмір її грудей. З 2016 року жінки почали просити пластичних хірургів збільшити груди. Але зараз ця тенденція сходить нанівець: у моді - природні пропорції, і клієнти просять, щоб усе було зроблено так, щоб ніхто не знав про хірургічне втручання. Кейт Хадсон стала найпопулярнішим прикладом. Також цікаво, що продаж нижньої білизни з пуш-ап ефектом знизилися, і результати деяких досліджень поклали кінець гострому питанню про те, що ж подобається чоловікам більше? Виявляється, для них важливий не розмір, а форма і пружність грудей.

Губи, як у Дженніфер Лоуренс

Очікується також зміна довгострокової тенденції. Сьогодні клієнти хочуть зберегти риси свого обличчя, тому зміни форми й розміру губ мають бути ледь помітні. Передбачається, що найпопулярнішою процедурою буде не збільшення губ з наповненням, а їхня корекція: з часом простір між носом і верхньою губою збільшується, щоб повернути молодість, вдаються до спеціальної процедури корекції. Американське товариство пластичних хірургів провело опитування, в якому з'ясувалося, що люди вважають найбільш привабливими губи в актриси Дженніфер Лоуренс. І це ще раз доводить, що більшості людей подобаються природні пропорції обличчя.

Ніс, як у Меган Маркл

Якщо ви думаєте, що ніс герцогині Сассекської не ідеальний, ви праві, й саме цим пластичні хірурги виправдовують свою популярність. Образ простої дівчини став більш привабливим, ніж образ ляльки.

Щоки, як у Селени Гомес

Усього кілька років тому багато людей, які мріють про яскраво виражені вилиці, вдавалися до процедури з видалення комків Біша. Тим не менш, хірурги зазвичай погано відгукуються про цю процедуру: по-перше, результат спостерігається не у всіх людей, а по-друге, після цього обличчя виглядає втомленим і старим. Сьогодні клієнти просять додати об'єм їхнім щокам, щоб досягти ефекту «babyface», як обличчя у Селени Гомес.

Висновок

Здається, що 2019 рік стане поворотним для багатьох людей, які більше не вважають привабливими гіпертрофовані частини обличчя й тіла. Невеликі втручання, які не змінюють природні форми обличчя і тіла, стають модними. На думку експертів, переважно клієнтами будуть молоді люди (до 30 років), які проводитимуть профілактичні процедури, щоб уникнути більш кардинального втручання в їхній зовнішній вигляд.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись