Новини з 1996 року

План мобілізації на Полтавщині невиконано. ЧОМУ?

kurilov 18 серпня 2015 09:10 751 0

6-а хвиля мобілізації на Полтавщині не виконана. Про це розповіли в Полтавській обласній адміністрації, повідомляє Інтернет-видання «ВПолтаве».

За словами заступника військового комісара області Сергія Манжоса,  100% завдання шостої хвилі мобілізації виконав лише один район – Диканський. На 93% - Кобеляцький та Чутівський райони, а на 90% - Решетилівський-Великобагачанський військкомат.

Щодо Кременчука, то, за обласним повідомленням,  план чергової хвилі мобілізації у нашому місті вдалося виконати на 69 відсотків.

Наскільки така інформація відповідає дійсності, якщо ще минулого тижня план виконання мобілізаційної хвилі у Кременчуці складав 23 відсотки?

Офіційно вважається, що мобілізаційний план не виконано через дві основні причини. Перша – владі не вдалося остаточно вмотивувати дорослих чоловіків, аби вони йшли в ЗСУ.

Друга – це нинішня ситуація на Сході й у самому Кременчуці. Як на репортера, за державною політикою,  на Сході сьогодні у нас немає ні війни, ні миру.  Щодо самого Кременчука, то, за існуючими діями наших чиновників, про жодне скрутне становище нашої держави взагалі немає й мови. У місті як ішов бенкет серед чуми, так він триває і сьогодні.

У підсумку, в таких умовах, коли жодного з депутатів або чиновників численних рад нашого міста ніхто до армії під час мобілізації не призивав, вмотивувати призовом на Схід інших кременчужан – дуже важко.

О.Курилов

Теги: Підтримка оборониАТОМобілізація

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись