Новини з 1996 року

План Малецького не спрацював. Крюківський міст заасфальтують у кредит. Але після 15 жовтня

Олександр Курилов 17 вересня 2018 10:35 1393 0

«Творча ідея» нашого креативного Кременчуцького  міського голови Віталія Малецького,  який усе ще бореться за будівництво нового мосту й для цього придумав з цього приводу новий план, – не спрацювала.

Задум його був дуже простий. Для його виконання  мер дав вказівку комунальному «Шляховому ремонтно-будівельному  підприємству», аби його працівники зняли в липні асфальтове покриття з Крюківського мосту й зупинилися.

Очікуваний результат - за три місяці  їзди по голих бетонних плитах та металевих стиках мостового покриття, колеса вантажівок мали в них пробити дірку.

Так цього року сталося в Запоріжжі, де маршрутки пробили велику дірку на тамтешньому мосту, й так мало статися в нас.

Якби все вийшло – Крюківський міст отримав би справжній, а не надуманий, як сьогодні, аварійний статус, й далі цю проблему можна було б порушувати в уряді.

Однак щось із задумом мера не склалося, бетонні плити рух автомобілів витримали, літо завершилося,  попереду - зима й зрозуміло, що Крюківський міст потрібно асфальтувати.

Єдине, що через надмірні витрати міського бюджету, коли всі кошти довелося віддати як не КП «Теплоенерго», так спрямовувати на повернення кредитів, грошей у бюджеті для асфальтування мосту не залишилося.

Загалом такі проблеми Віталій Малецький вирішувати звик. Для такого в міськвиконкомі традиційно порушують закон, для чого перерозподіл коштів затверджують  у вузькому колі «реформаторів» мерії.

Однак перерозподіляти вже теж нічого й вихід один – слід брати кредит. А його за одним рішенням міськвиконкому жодний банк не дасть. Для цього потрібне депутатське рішення Кременчуцької міськради.

І такий проект рішення – про взяття ще одного кредиту на 12 мільйонів грн (попередній, який ще не повернули, - 20 мільйонів  гривень) - виноситься на затвердження чергової сесії міськради, яка відбудеться 11 жовтня.

Гарантія, під яку кредитна спілка  даватиме орієнтовний 20-відсотковий кредит, - це все, що рухається, - увесь транспорт комунального підприємства, бо будівлі вже в заставі за першим кредитом.

І зрозуміло, що кошти для ремонту Крюківського мосту кредитна спілка,  яка пов’язана з депутатами міськради, – дасть.

От тільки чим будуть розраховуватися за отриману позику – на це запитання відповіді немає. Однак передбачення є – КП «ШРБУ» просто стане банкротом через неповернені кредити й перейде у приватну власність. І саме до цього йдеться.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 1041 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1486 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1924 0