Новини з 1996 року

Пити шмурдяк в генделиках не заборонять. Чиновники Кременчука обмежать продаж горілки у магазинах

Олександр Курилов 17 липня 2018 17:07 298 0

Кременчуцькі чиновники ініціюють обмеження торгівлі спиртними напоями та пивом у нічний час – з 22.00 до 8-00. Саме обмеження не стосуватиметься численних генделиків і дешевих забігайлівок, у яких наливають незрозумілий шмурдяк. Однак мова йде про заборону продажу алкогольних напоїв та пива в закладах торгівлі.

Відповідний проект рішення щодо негайного введення такого обмеження вноситься на розгляд чергової сесії міськради. Ініціатор прийняття таких змін (офіційний) – управління з розвитку підприємництва міськвиконкому. Пояснення керівника цього управління Людмили Жорняк – сьогодні законом надано ексклюзивне право для міських (сільських) рад, які можуть такі обмеження вводити своїми рішеннями.

Тож якщо мова про Кременчук, то чому б не змінити правила?

Наостанок слід відповісти на запитання: кому все це вигідно?

А вигідно передусім власникам генделиків, яких обмеження не стосуються. Також це вигідно самогонникам, яких поліція контролює і яким надає правову допомогу.

Втім в обох випадках нетверезих уночі стане дещо менше й питимуть місцеві алкоголіки теж дещо менше, зваживши на те, що пляшка горілки на розлив буде дорожчою, ніж у магазині.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись