Новини з 1996 року

Питання по землі для воїнів АТО може бути вирішено вже у жовтні. ФОТО

Андрій Михайленко 16 вересня 2015 14:07 594 0

Про це сьогодні повідомив депутат міської ради Олександр Роженко на засіданні робочої групи з питань виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Мова йшла про земельні ділянки, що по вулиці Сербіченка (славнозвісні 2 га, які намагався отримати депутат міськради Євген Холод для свого підприємства ТОВ "Кременчуцька торгова гільдія") та  мікрорайоні "Озерному" (колишні артсклади). 

Як зазначив пан Роженко, по вказаних ділянках необхідно внести необхідні корективи в Генеральний план міста, оскільки, наприклад, ділянка площею 2 га по вулиці Сербіченка числиться як земля рекреаційного призначення, а має мати призначення під приватну забудову. З цього приводу вже у жовтні може бути скликана позачергова сесія міськради, якою буде затверджено внесення змін до Генплану міста.

Крім того, земля по вулиці Сербіченка потребує вирішення питання щодо Білецьківських плавень, межі яких до цього часу не винесені в натурі на місцевості.

Землі ж на території колишніх артскладів, які планується виділяти воїнам АТО, при внесенні змін до Генплану мають враховувати розміщення майбутнього меморіального комплексу на території єврейських поховань у мікрорайоні "Озерному" орієнтовною площею 11,9153 га. З цього приводу Управління архітектури готує відповідний проект рішення міськради на вересневу сесію, проміжний варіант якого опинився у розпорядженні нашої редакції.

 

 

 

 

 

Теги: Підтримка оборониАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись