Новини з 1996 року

Питання корупційності нинішнього керманича Кременчука завтра розгляне Апеляційний суд

Андрій Михайленко 16 червня 2016 13:32 835 0

Завтра, 17 червня, о 10:30, суддя Апеляційного суду Полтавської області Василь Маліченко розгляне апеляційну скаргу віце-мера Ольги Усанової на рішення Автозаводського районного суду від 20 травня, яким чиновницю було визнано винуватою у вчиненні правопорушення, пов'язаного з корупцією.

На даний час Ольга Усанова виконує обов'язки міського голови.

Нагадаємо, тоді суддя Оксана Пальчик  визнала нинішню керівницю Кременчука Ольгу Усанову винуватою у порушенні частини 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Підставою для таких висновків суддя назвала голосування Ольги Усанової за призначення її заступником міського голови, а також - голосування за затвердження проекту рішення про посадові премії та надбавки міському голові і його заступникам.

Варто відзначити, що саме вказаний суддя Василь Маліченко 11 травня цього року фактично визнав віце-мера Руслана Проценка та його дружину, заступницю голови Крюківської райадміністрації Зінаїду Проценко винуватими у вчиненні тих самих правопорушень, які нині стосуються Усанової.

З огляду на це завтра віце-мер Усанова має усі шанси повернутися з Полтави до Кременчука в офіційному статусі правопорушника.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаКорупціяПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1016 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1885 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 877 0